Ajax Systems حامی Skills | امنیت حرفه ای


همانطور که در نسخه چاپی ژوئیه مجله امنیتی حرفه ای نشان داده شد، بخش نصب و راه اندازی آتش نشانی و ایمنی با کمبود هزاران مهندس مواجه است، به اندازه ای که تاثیر طولانی مدت بر کل زنجیره تامین صنعت آتش نشانی و امنیت داشته باشد.

Skills for Security به عنوان بزرگترین ارائه دهنده کارآموزی آتش نشانی و امنیتی در بریتانیا، تولیدکنندگان محصولات را تشویق می کند تا در نسل بعدی استعدادها سرمایه گذاری کنند. Ajax Systems جدیدترین شرکت امنیتی است که پشتیبانی خود را ارائه کرده و شریک می شود. جدیدترین فن‌آوری‌های آژاکس در مراکز آموزشی مهارت‌ها برای امنیت به کار گرفته می‌شود تا کارآموزان بر روی جدیدترین محصولات مهارت پیدا کنند.

دیوید اسکات، مدیر عامل مهارت‌های امنیت، در تصویر سمت چپ، می‌گوید: «مهارت‌ها برای امنیت می‌خواهند با افرادی که در خط مقدم فناوری کار می‌کنند و محصولات باکیفیت ارائه می‌دهند، بهترین فرصت را برای جذب بهترین‌های آینده و آینده به ما می‌دهد. استعداد در این بخش Ajax Systems همه این جعبه‌ها را مشخص می‌کند، و ما از داشتن آنها به عنوان آخرین شریک خود هیجان‌زده هستیم.”

سام گریفیث، مدیر فنی سیستم‌های آژاکس در بریتانیا، گفت: «داشتن فناوری نوآورانه آژاکس در مراکز مهارت‌های امنیتی به ما این امکان را می‌دهد که خدمات جدیدی را به کارآموزان خود ارائه دهیم، جایی که می‌توانیم آنها را در آخرین محصولات و فناوری‌های موجود در آن ارتقا دهیم. این بخش ضمن افزایش آگاهی از برند در سراسر بریتانیا از محصولات ارائه شده توسط آژاکس. این یک فرصت واقعی برای مهندسان است تا به متخصصان بسیار ماهری تبدیل شوند که کل بازار امنیت در بریتانیا را هدایت خواهند کرد. و ما برای حمایت از این اشتیاق هیجان‌زده هستیم.

تصویر سمت راست در طول نمایشگاه IFSEC 2023 در لندن اکسل در ماه می، سایمون بنکس، صندلی BSIA است.

درباره آژاکس

محصولات آنها برای محافظت از بیش از دو میلیون کاربر استفاده می شود. اتوماسیون خانه هوشمند، مزاحم بی‌سیم و سیمی، تشخیص حریق و نشت و برنامه‌های کاربردی برای کاربران و حرفه‌ای‌ها برای کنترل همه چیز.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/training/ajax-systems-sponsor-skills/