ALCO-Safe جدیدترین نسخه ALCONTROL را راه اندازی کرد – شماره 4 2023

ریس ایوانز.

برای اطلاعات بیشتر، با ALCO-Safe، +27 12 343 8114، [email protected] تماس بگیرید، www.alcosafe.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/19694R

نظارت بر عملکرد کارکنان را ساده می کند

ریس ایوانز، MD در ALCO-Safe توضیح می دهد: «برای صنایعی که مکرر آزمایش مثبت الکل بر عملکرد کار تأثیر می گذارد و می تواند منجر به از دست دادن شغل شود، آزمایش داوطلبانه الکل یک اقدام ایمنی مهم است. آزمایش داوطلبانه الکل برای کارمندانی است که گهگاه زیاده روی می کنند و این فرصت را به آنها می دهد که به خانه بروند و از به خطر انداختن خود یا همکاران خود اجتناب کنند، در صورتی که نتیجه مثبت الکل تنفسی را تجربه کنند.

ALCO-Safe جدیدترین نسخه ALCONTROL را راه اندازی کرد

شماره 4 2023 محصولات، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

تکنسین پسند، آسان برای نصب

ایوانز خاطرنشان می‌کند: «جایی که قبلاً فرستادن تکنسین به مکان‌های استخراج از راه دور برای نصب دشوار بود، نصب ALCONTROL اکنون بسیار ساده است و تقریباً هر کسی که مهارت‌های فنی اولیه را دارد می‌تواند این کار را انجام دهد».

با انتشار این نسخه جدید، ما با موفقیت تعدادی از چالش‌های تجربه شده با مدل قبلی را که در سال 2017 راه اندازی شد، برطرف کرده‌ایم و اطمینان حاصل می‌کنیم که این ابزار اکنون نصب، سرویس و کالیبراسیون آسان است. تعدادی از ویژگی‌های جدید و به‌روزرسانی‌های اتصال به این معنی است که سیستم آزمایش به راحتی با سایر فن‌آوری‌های محل کار، مانند سیستم‌های بیومتریک و کنترل دسترسی، ادغام می‌شود، اجرای سیاست‌های مصرف مواد شرکت را به طور کامل ساده می‌کند و به ایجاد یک محل کار ایمن‌تر و بدون الکل کمک می‌کند. ایوانز نتیجه می گیرد.

واحد ALCONTROL همچنین دارای گزینه ای برای نصب دوربین است که می تواند برای اهداف تایید هویت استفاده شود و به همراه یک پورت ارتباطی جدید RS-485، سیستم را می توان به راحتی با فناوری تشخیص چهره ادغام کرد. همه این ویژگی‌ها ردیابی نتایج مثبت تست الکل را برای شرکت‌ها به منظور نظارت بر غیبت و سوء استفاده از سیستم آزمایش داوطلبانه آسان می‌کند و در عین حال فرآیندهای انضباطی منابع انسانی مرتبط با خط‌مشی شرکت الکل و مواد را ساده می‌کند.

سازنده و تامین کننده تجهیزات تست الکل و مواد مخدر، ALCO-Safe، از راه اندازی جدیدترین نسخه سیستم تست الکل محل کار خود، ALCONTROL Smart Connect خبر داده است. این دستگاه سنجش تنفس بدون سرنشین برای کنترل ورود کارکنان بر روی یک گردان نصب می‌شود، یا می‌توان آن را روی دیوار نصب کرد تا به‌عنوان آزمایش‌کننده نفس خودآزمایی برای کارمندان قبل از ورود به محل کار مربوطه، خود را آزمایش کنند.

در حال حاضر قادر به جابجایی آسان در محل از ماژول های از پیش کالیبره شده است، فرآیند کالیبراسیون اساساً plug-and-play است. این امر زمان توقف را تا یک یا دو دقیقه به حداقل می‌رساند، که برای اطمینان از بی‌تأثیر ماندن تولید بسیار مهم است، به‌ویژه در زمان‌های اوج رسیدن، جایی که کارگران باید در حجم‌های زیادی از چرخ‌گردان‌ها عبور کنند.

ALCONTROL علاوه بر ساده‌سازی کنترل دسترسی کارکنان، کنترل مناسب بازدیدکنندگان را نیز امکان‌پذیر می‌کند و تنها سیستمی است که در حال حاضر در دسترس است که می‌تواند با دستگاه‌های مبتنی بر بلوتوث مورد استفاده برای اسکن دیسک‌های مجوز پس از ورود به مجتمع تجاری یکپارچه شود.

کالیبراسیون آسان

این نسخه جدید همچنین چالش های یکپارچه قابل توجهی را که در گذشته تجربه شده بود، بین دستگاه تنفس سنجی، سیستم بیومتریک و چرخش نشان می دهد. ایوانز توضیح می‌دهد: «با معرفی Wiegand، RS485، LAN، Wi-Fi و اتصال بلوتوث و یک پروتکل ارتباطی جدید، دستگاه به راحتی با هر یک از سیستم‌های شناسایی بیومتریک کارمند موجود و سیستم‌های کنترل دسترسی که ممکن است شرکت‌ها در حال حاضر داشته باشند، سازگار است. نام ALCONTROL Smart Connect منجر به تمرکز آن بر اتصال و ادغام آسان می شود.