Andover BID Rangers تجلیل شد | امنیت حرفه ای


دو افسر امنیتی شاغل در آندوور که اقداماتشان از وارد شدن آسیب جدی به یک نوجوان آسیب‌پذیر و مضطرب جلوگیری کرد، با جایزه صنعت نگهبانی تجلیل شدند.

دیوید لیسی و جاستین متیوز از Venture Security، در تصویر، هستند Andover BID رنجرز. آنها در منطقه مرکز شهر Andover BID در همپشایر گشت می زنند. پاسخ آنها به حادثه ای که شامل یک کودک خردسال در مرکز خرید چانتری بود، دید که هر کدام با یک علامت شناسایی شدند ACS Pacesetters جایزه افسر امنیتی ممتاز چهارشنبه گذشته در ویندزور. جوایز سالانه افسران امنیتی را که در وظایف خود عالی عمل کرده اند و برای محافظت از دیگران “بالاتر و فراتر” رفته اند، قدردانی می کند.

این حادثه در ماه فوریه بود. در حین انجام وظیفه، دیوید و جاستین در مورد گزارشی مبنی بر جاری شدن خون از زیر یک اتاق قفل شده در داخل توالت های مرکز مطلع شدند، بدون اینکه کسی در داخل آن پاسخی بدهد. دیوید و جاستین به سمت توالت رفتند و در آنجا جوانی را پیدا کردند که با چاقو خود را بریده بود و در پریشانی و خونریزی شدید بود. آنها در حالی که منتظر حضور آمبولانس بودند، توانستند چاقو را درآورند و زخم‌های نوجوان را پانسمان کردند.

جاستین پس از اهدای جایزه گفت: “خیلی خوشحالم که توانستیم کمک کنیم و این جوان مراقبت های پزشکی لازم را دریافت کرد. خوب است بدانید که آنها از زمان این حادثه حمایت دریافت کرده‌اند و اکنون بسیار بهتر عمل می‌کنند.»

نگهبانان Andover توسط شرکت ACS Pacesetters ارائه می شوند امنیت سرمایه گذاری – برای توضیح مختصر، Pacesetters گروهی از شرکت های قراردادی نگهبانی است که بالاترین امتیاز را در طرح پیمانکاران مورد تایید سازمان امنیت امنیت دارند (Pacesetters با است).

پل هاومدیر عامل Venture Security که در ناهار جوایز نیز حضور داشت، افزود: «این جایزه بسیار شایسته است. این یک حادثه بسیار ناراحت‌کننده بود و ما به دیوید و جاستین افتخار می‌کنیم که با آرامش و حرفه‌ای با آن برخورد کردند، کمک‌های اولیه حیاتی را ارائه کردند و در عین حال اطمینان یافتیم که فرد جوان تا رسیدن آمبولانس سالم است.»

استیو گادوین از Andover BID، گفت: «تجارت‌های مرکز شهر بسیار واضح هستند که برای خدمات Andover BID Ranger و حمایت افسران Venture ارزش قائل هستند. این حادثه خاص، تفکر روشن، اقدام سریع و ارتباط خوب را نشان داد. دیوید و جاستین در حین رسیدگی به مسائل دیگر به همه اینها دست یافتند و ما بسیار مفتخریم که چنین تیم محیط بان حرفه ای و فداکاری داریم که مرکز شهر ما را ایمن نگه می دارند.

درباره Andover BID Rangers

آنها در آگوست 2020 معرفی شدند و تنها در سال گذشته با بیش از 3000 مورد سرقت، ضرب و جرح و رفتارهای ضد اجتماعی و همچنین 60 فوریت های پزشکی برخورد کرده اند. نگهبانان و محیط بانان Venture که در مکان های دیگر کار در خیابان انجام می دهند، استخدام شده توسط شوراها یا مناطق بهبود کسب و کار، در نسخه های چاپی دسامبر 2019 و ژانویه 2020 مجله امنیتی حرفه ای به نمایش درآمدند.

اطلاعات بیشتر در مورد جوایز ACS Pacesetters امسال در گالری وب سایت مجله. و در نسخه چاپی ماه جولای مجله.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/andover-bid-rangers-honoured/