ARC مانیتورینگ صبح باز | امنیت حرفه ای


خوشبختانه باران متوقف شد، برای مانیتورینگ ARC مارک رو می نویسد دیروز روز باز است.

به طور طبیعی، مراکز دریافت هشدار در داخل خانه مستقر هستند، اما به عنوان بخشی از استقبال، می توانید از غذا و نوشیدنی از یک ون غذای خیابانی که در بیرون پارک شده است لذت ببرید. همچنین در کنار پایگاه شمالی بریستول شرکت نظارت پارک شده بود هایک ویژن وانت نمایشی، تصویر فروشندگان نیز در آنجا بودند GJD، شرکت تولید کننده آشکارساز و روشن کننده; و CSL Dualcom، زنگ هشدار شرکت محصول.

بازدیدکنندگان ترکیبی بودند که ماهیت گسترده ورودی‌های یک ARC و اینکه چند بخش از صنعت امنیت به نظارت از راه دور علاقه دارند را نشان می‌داد. بازدیدکنندگان از پیمانکاران نگهدارنده کلید، نصب کنندگان آتش نشانی و امنیتی و حتی توزیع کنندگان آمده بودند.

علاوه بر دیدن چیزی از کار مدیریت و روال یک ARC، بازدیدکنندگان از طریق یک سیستم مخابره داخل ساختمان و قفل هوا به اتاق نظارت واقعی همراه شدند. در آنجا با بازدیدکنندگان صحبت شد که چگونه اپراتورها (یک تقسیم 50-50 زن و مرد) آلارم ها را دریافت و کنترل می کنند. ARC Monitoring از سه نوع نرم افزار استفاده می کند: EMS، Immix و Sentinel. همچنین پورتال ARC Monitoring برای گزارش دادن به مشتریان نشان داده شد، که اپراتورها را قادر می‌سازد به سایت‌ها دسترسی داشته باشند و به عنوان گزارشی برای هرگونه پرسش و به عنوان دنباله حسابرسی برای تاریخچه رویداد سایت عمل می‌کند.

در حالی که کارکنان ماسک به صورت نداشتند، از بازدیدکنندگان اتاق مانیتورینگ خواسته شد تا ماسک بپوشند (با استفاده از ماسک‌های ارائه شده؛ برای یادآوری اینکه چگونه مراکز نظارت از همه‌گیری عبور کردند، نگاه کنید به وبلاگ مانیتورینگ ARC). دکتر سیان دوهرتی در نسخه چاپی ماه ژوئن مجله امنیتی حرفه ای به نمایش درآمد. او همچنین از طریق کار شرکت با بازدیدکنندگان صحبت کرد. او گفت که روز باز بخشی از ARC است که می‌خواهد مشتریان ببینند چه چیزی دریافت می‌کنند، “که ما واقعاً آن را تشویق می‌کنیم”.

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی ژانویه مجله امنیتی حرفه ای.

درباره مانیتورینگ ARC

Arc Monitoring که در سال 1999 در Filton راه‌اندازی شد، یک مرکز نظارت و دریافت هشدار دوربین مداربسته دارای تاییدیه طلایی NSI است که دارای مشتریان مسکونی و تجاری (مانند مزرعه خورشیدی) است. بازدید کنید www.arcmon.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/arc-monitoring-open-morning/