Arcules رشد سریعی را تجربه می کند – شماره 5 2022

Arcules رشد سریعی را تجربه می کند

شماره 5 2022 اخبار، دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

آندریاس گفت: “ما یک فرصت باورنکردنی با راه حلی داریم که قابلیت های نظارت تصویری پیشرفته را به عنوان بخشی از یک سرویس انعطاف پذیر ارائه می دهد که می تواند برای پاسخگویی به نیازهای سازمانی در حال تغییر طراحی شود، و ما تقاضای قوی در طول باقی مانده سال را پیش بینی می کنیم.” پترسون، مدیر عامل Arcules. “موفقیت و رشد ما در سال گذشته نشان دهنده توانایی تیم ما برای نوآوری سریع پیش از نیازهای صنعت و در عین حال توسعه ابزارهایی است که گردش کار مشتری را ساده می کند و آنها را قادر می سازد ایمن تر بمانند و هوشمندتر کار کنند.”

دستاوردهای فنی با ساده‌سازی مدیریت ویدیو، اطمینان از آپ‌تایم سیستم و کاهش ریسک، از مسیر رشد شرکت حمایت می‌کند. مشاهده زنده محلی ویدیو را از طریق شبکه ارسال می کند و سفر به ابر را دور می زند و در عین حال پهنای باند را برای تجربه سریعتر صرفه جویی می کند. سطوح زوم بالاتر به پشتیبانی از الزامات پزشکی قانونی کمک می کند، در حالی که 10 ثانیه به عقب بازبینی فیلم را آسان تر می کند. عملکرد بهبود یافته پرش به کاربران امکان می دهد بین رویدادهای حرکتی با دقت بیشتری به جلو یا عقب بپرند.منبع: https://www.securitysa.com/17456R

سرمایه گذاری های Arcules در فناوری و پرسنل سال قدرتمندی را دنبال کرد که در آن شرکت حضور خود را در سطح جهانی گسترش داد و معاملات قابل توجهی را در بخش دولتی، خرده فروشی، مراقبت های بهداشتی، تولیدی و صنایع آموزشی تضمین کرد. رهبران استراتژیک فروش را در EMEA و APAC اضافه کرد و همکاری خود را با Canon Marketing Japan (Canon MJ) گسترش داد تا راه حل Arcules VSaaS را بین هزاران مشتری چند سایتی در ژاپن توزیع کند.

Arcules، ارائه‌دهنده نظارت تصویری به عنوان یک سرویس (VSaaS)، یک سه ماهه قوی را برای شرکت با رشدی که ناشی از بهبود خدمات، مشارکت، برنده شدن مشتریان و گسترش جهانی است، اعلام کرد. هر روز، شرکت‌های بیشتری در سرتاسر جهان از VSaaS برای افزایش ایمنی و کارایی عملیاتی استقبال می‌کنند، و اکثریت بزرگی به خاطر ترکیبی از امنیت، انعطاف‌پذیری و سهولت استفاده به Arcules روی می‌آورند.