Arcules و IMMIX ادغام را اعلام کردند – شماره 1 2023

Immix از اعلام این همکاری با Arcules بسیار خرسند است. کریس براون، مدیر عامل Immix، اظهار داشت: شرکت ما تمرکز زیادی بر این دارد که به مشتریان خود در مورد انواع سیستم هایی که می خواهند نظارت کنند و خدماتی که می خواهند ارائه دهند، انتخاب کنند. راه‌حل‌های مبتنی بر ابر بسیار مورد تقاضا هستند و پلتفرم Arcules یک راه‌حل نظارت تصویری متمرکز و قوی ارائه می‌کند که به کاربران Immix امکان انتخاب دیگری را در ارائه خدمات ویدیوی مدیریت‌شده و ایجاد ابتکارات تجاری جدید می‌دهد. ما مشتاقانه منتظر همکاری با تیم Arcules هستیم تا فرصت های جدیدی را به بازار بیاوریم.”منبع: https://www.securitysa.com/18678Rاستیو پراجر گفت: «مشتریان و مؤسسات نظارتی مرکزی ما با تیم‌های امنیتی بزرگ، راه‌حل جامع‌تری را درخواست کرده‌اند که انعطاف‌پذیری یک VMS ابری را با کارایی مدیریت هشدار IMMIX CS و GF ترکیب می‌کند و این یکپارچگی این نیاز رو به رشد را برآورده می‌کند». ، افسر ارشد درآمد، Arcules. ما مطمئن هستیم که مشتریان مشترک متوجه خواهند شد که این راه حل ترکیبی از بهترین خدمات ویدیوی ابری و نظارت قوی زنگ هشدار است.

Arcules اعلام کرد که ادغام آن با ایستگاه مرکزی Immix (IMMIX CS) و Guard Force (IMMIX GF) در دسترس است. این ادغام به کاربران ایستگاه مرکزی و نیروهای گارد راهی برای مدیریت، تأیید و پاسخگویی به رویدادهای امنیتی، در حالی که از فیدهای ویدیویی مدیریت شده توسط Arcules استفاده می کنند، ارائه می دهد.

Arcules و IMMIX ادغام را اعلام کردند

شماره 1 2023 اخباردوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, محصولات

با این ادغام، اپراتورهای IMMIX CS و GF می‌توانند به راحتی ویدیوهای زنده و ضبط‌شده مبتنی بر ابر را مشاهده کنند، اعلان‌های هشدار و هشدارهای سلامت را با استفاده از نرم‌افزار Immix، پس از یک بار راه‌اندازی اولیه با Arcules دریافت کنند. نتیجه راه حلی است که به راحتی رشد مداوم خدمات مدیریت ویدئویی مبتنی بر ابر توسط مشاغل در بازارهای مختلف را تطبیق می دهد.