Arena Inquiry جلد دوم: SIA


تحقیقات منچستر آرنا جلد دو در مورد واکنش اضطراری به حمله تروریستی انتحاری می 2017 با توصیه هایی به پایان رسید – در مجموع 149.

آنها طیف گسترده ای دارند، از استقرار سریع سگ های کشف مواد منفجره. به کیت های تروما دسترسی عمومی؛ یک استاندارد مجموعه ای برای خدمات مراقبت های بهداشتی مورد نیاز در مکان های رویداد (شاید در وظیفه حفاظتی پیشنهادی پوشش داده شود). که باید مردگان را پوشش دهد (فقط متخصصان بهداشت)، و یک کمپین پیشنهادی برای آموزش مردم در مورد مداخلات اولین واکنش. دو توصیه برای سازمان امنیت صنعت (است) برای “طرح آموزشی در مداخلات اولین واکنش” برای کسانی که نشان می دهد، و تشویق افراد امنیتی به “توسعه مهارت ها در مراقبت های اولیه تروما”.

سر جان ساندرز رئیس تحقیق درخواست کرد که SIA فوراً یک طرح آموزشی در مداخلات پاسخ‌دهنده اول طراحی کند، «که همه کسانی که مجوز آن را دارند و متقاضیان آموزش می‌دهد». «سیا ممکن است مشورت با کالج پلیس را در این زمینه مفید بداند، زیرا آشکار است که دانشکده قبلاً کارهای خوبی در این زمینه انجام داده است. من همچنین توصیه می‌کنم SIA اقداماتی را برای تشویق صنعت امنیتی به طور کلی انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که حتی آن دسته از کارکنانی که به مجوز SIA نیاز ندارند، مهارت‌های مراقبت اولیه تروما را توسعه دهند.»

نظر SIA

SIA به امنیت حرفه ای گفت: «افکار ما در این زمان قبل از هر چیز به همه کسانی است که به دلیل آن حمله تروریستی در منچستر آرنا در شب 22 می 2017، عزیزان خود را از دست دادند، آسیب دیدند و جانشان از بین رفت. ما به طور مشترک با وزارت کشور و سهامداران کلیدی کار کرده ایم تا پیشنهاداتی را در پاسخ به دو توصیه نظارت شده ارائه شده در جلد اول این تحقیق منتشر شده در سال گذشته ارائه دهیم. توصیه های نظارت شده عبارتند از:

– MR7 – تمامی اپراتورهای دوربین مداربسته باید دارای مجوز SIA باشند.
– MR8 – کلیه پیمانکارانی که خدمات امنیتی ارائه می دهند باید دارای مجوز باشند.

«پیشنهادات ما به زودی برای بررسی به وزارت کشور ارائه خواهد شد و منوط به تصمیم وزیران است. از سال 2017، ما از نزدیک با صنعت کار کرده ایم تا استانداردهای صنعتی بهبود یافته را با آموزش های مقابله با تروریسم و ​​تمرینات واکنش (عملیات نگهبانی) با مشارکت پلیس، صنعت و سایر ارگان ها ارتقا دهیم. ما همچنین آموزش اجباری کمک های اولیه را به عنوان پیش نیاز درخواست مجوز SIA معرفی کرده ایم.

ما اکنون توصیه‌های ارائه شده در گزارش جلد دوم تحقیق منچستر آرنا را مطالعه می‌کنیم و پیامدهای آن و هر گام دیگری را که باید در هفته‌های آینده برداریم، بررسی خواهیم کرد. ما همچنان متعهد به ایفای نقش خود برای تقویت امنیت عمومی هستیم. ما به همکاری با صنعت امنیت خصوصی، پلیس و وزارت کشور برای دستیابی به این هدف ادامه می دهیم. ما این کار را برای حمایت از امنیت عمومی بیشتر برای همه ادامه خواهیم داد.»

بعدش چی؟

همانطور که گزارش جلد یک Arena Inquiry در ژوئن 2021 دارای MR بود – «توصیه‌های مدیریت‌شده»، سر جان توصیه‌های جلد دوم خود را در 21 MR جمع‌آوری کرده است و قصد دارد در تابستان 2023 «شواهد زنده» را از شاهدان دریافت کند تا بررسی شود. در حال پیشرفت.

جلد دوم همچنین به civilAID اشاره کرد، یک موسسه خیریه بریتانیایی که آموزش و تجهیزاتی را برای اقدام در یک حادثه چند تلفات به مردم ارائه می‌دهد. بیشتر در وب سایت civilAID.

بازدید کنید manchesterarenainquiry.org.uk.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Arena جلد دوم، اینجا را کلیک کنید و نسخه چاپی دسامبر 2022 مجله امنیتی حرفه ای را ببینید. برای اطلاع از خدمات 999 و سایر واکنش‌های رسمی به جلد دو، اینجا را کلیک کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/arena-inquiry-volume-two-sia/