ASIS UK AGM | امنیت حرفه ای


همانطور که شما در آن بودید فصل انگلستان انجمن مدیریت امنیت ASIS، پس از نشست عمومی سالانه دیروز در لندن. نایب رئیس و افسر بازگشت، دارن کارتر گزارش داد که برای سه سمتی که باید توسط اعضا رای داده شود، لتیتیا امئانا همچنان رئیس، رابط صنعت استیو کنی و مدیر عضویت تیم مولدن است.

در میان فصل اخبار، به عنوان بخشی از کار خود به پرسنل نظامی سابق کمک می کند تا به عنوان شغل دوم وارد بخش امنیت خصوصی شوند، به میثاق نیروهای مسلح امضا شده است.

به اعضای 55 برادوی (دفاتر متروی لندن در بالای ایستگاه سنت جیمز پارک) لتیتیا امئانا گفت: «معمولاً اعتقاد بر این است که با داشتن سابقه نظامی یا پلیسی، امنیت شرکتی انتقال آسانی است، اما به نظر می‌رسد که لازم است پشتیبانی و راهنمایی که ممکن است به آموزش اضافی نیاز داشته باشد، و بنابراین ما مفتخریم که این را توسعه می دهیم.

او شب اجتماعی اخیر را به یاد آورد وضوح PTSD، خیریه حمایت شده توسط فصل (رویدادی که در نسخه چاپی دسامبر مجله امنیتی حرفه ای). او تاکید کرد که مشاوره تروما ارائه شده توسط خیریه نه تنها برای جانبازان (و خانواده های آنها) آزاد است. در شب، یک پلیس سابق از اینکه جلسات مشاوره چگونه به او کمک کرده است صحبت کرد.

لتیتیا، که شغل روزانه‌اش مدیر قابلیت‌های امنیت جهانی در یونیلور است، از اعضای هیئت مدیره و به طور کلی اعضای خود به دلیل مشارکت آنها در این بخش، شخصا و در رسانه‌های اجتماعی استقبال کرد.

در بخش صلاحیت، ASIS UK شاهد حدود 31 گواهینامه جدید توسط اعضا در سال جاری بود که حدود یک سوم از اعضای دارای گواهینامه (معمولاً CPP) بودند. ASIS UK مجوزی از صاحب CSyP، شرکت پرستش حرفه‌ای امنیتی، برای افراد دارد که می‌توانند از طریق فصل بریتانیا برای تبدیل شدن به CSyP اقدام کنند.

لتیشیا به استوارت نش، خزانه دار بخش، که امور مالی را پشت سر گذاشت، سپرد. ریچارد بروکس به روز رسانی در مورد گروه حرفه ای جوان در این فصل ارائه کرد که در راستای همین ASIS در سرتاسر جهان در حال تغییر نام تجاری به ژنرال بعدی آرویکا استپانیان است که در بخش تنوع و گنجاندن سهام (EDI) رهبری می‌کند، همچنین در مورد رویدادهای EDI در سال 2022 گزارش شده است و قول بیشتری برای سال 2023 داده است.

پروفسور مارتین گیل از تحقیق دائمی در مورد بنیاد ASIS، بازوی خیریه جهانی ASIS International صحبت کرد. در حالی که آن خیریه (مانند ASIS به طور کلی) به طور سنتی مستقر در ایالات متحده بوده است، اما بین المللی تر شده است. مارتین یکی از کمیته 11 نفره و نایب رئیس است. (به غیر از این، رئیس کل انجمن در سال 2022 مالکوم اسمیت، یک شهروند آفریقای جنوبی است که برای اداره موزه های قطر کار می کند). کمک های مالی بنیاد معمولاً به عنوان بورسیه تحصیلی به اعضا تعلق می گیرد. بنیاد همچنین پشت گزارشات تحقیقاتی است که برای اعضا رایگان است. انتظار دیدن گزارش هایی در مورد هوش مصنوعی، همگرایی و مدیریت ریسک را داشته باشید.

سپس اولین ارائه بعد از ظهر آمد. جایزه روز مروین، یک بشقاب نقره ای باشکوه. برنده سال گذشته Emma Shaw از Esoteric این ارائه را به پروفسور مارتین گیل ارائه کرد.

اولین سخنران بعد از ظهر لیام توماس، یک مرد سابق ارتش بریتانیا بود که پس از ده سال کار در مکزیک به بریتانیا بازگشته است. او (با زبان اسپانیایی بی عیب و نقص) پدیده huachicol، سرقت (از خطوط لوله) و فروش غیرقانونی (در کنار جاده ها از ظروف) بنزین را توصیف کرد. همانطور که او بیان کرد، آن جنایت – و خرید سوخت توسط رانندگان با قیمت ارزان تر از قیمت پمپ بنزین – تنها بخشی از مشکلات بزرگتر و طولانی مدت در کشور بود، کارتل های جنایتکار، انجام جنایات دیگری غیر از آن، مانند مواد مخدر و قاچاق انسان و پولشویی، بدون مجازات بسیار.

پس از استراحت برای چای و گپ، پروفسور فیل وود از گروه خطرات مرزی در مورد “هنگ ثابت بی ثباتی” صحبت کرد و از حضار خواست تا در مورد امور جاری و چگونگی ایجاد چالش های امنیتی فکر کنند.

آخرین اما نه کم اهمیت، جوایز دیو کلارک، برای دومین سالی که به یاد رئیس فقید ASIS UK اعطا می شود. راه اندازی سال گذشته در Consec، کنفرانس سالانه انجمن مشاوران امنیتی (ASC، و جو کانل، رئیس ASC که توسط تیم مولدن معرفی شد، شرکت کرد. هرکدام کلماتی را برای قدردانی از دیو کلارک، به عنوان یک مدیر امنیتی، در نهایت برای موسسه کریک در سنت پانکراس گفتند. یک داوطلب برای ابتکارات صنعتی (دیو و جو صندلی های بدن چتر بودند امنیت مشترک المنافع) و به عنوان “همسر”، “که اتاق را روشن کرد”.

امسال جایزه بین افراد (پیشنهاد شده توسط ارگان های صنعتی) و افراد تقسیم شد. ابتکار برنده توسط دانشگاه کالج لندن، به دلیل همکاری بخش امنیتی آن برای ایمن نگه داشتن دانشجویان داخلی و بین المللی از جرم، فیزیکی و سایبری بود. کار سوفی بیمسون، مشاور پیشگیری از جرم و ایمنی شخصی، از پلیس محلی و (کامدن) شورا؛ و یک بخش دانشگاهی در UCL، در علم جرم و جنایت. از آنجایی که سوفی نتوانست در آن شرکت کند، جایزه او توسط معاون مدیر امنیت UCL (و عضو مشترک المنافع) الیور کوران از طرف او جمع آوری شد.

این جایزه به یک فرد به کهنه کار 50 ساله صنعت و معاون رئیس ASC، راجر نوکس تعلق گرفت.

سال ASIS انگلستان هنوز به پایان نرسیده است. این فصل در روز سه شنبه، 6 دسامبر، یک شب اجتماعی در مرکز لندن برگزار می کند.

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی ژانویه مجله امنیتی حرفه ای.

عکس مارک رو; هیئت مدیره ASIS UK نشسته از چپ: استوارت نش، لتیشیا امئانا، دارن کارتر و کارولینا باشفورد. برگشت، آرویکا استپانیان، ریچارد بروکس، تیم مولدن، ریچارد استیونز.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/asis-uk-agm-3/