ATG Digital راه حلی را برای مواقع اضطراری راه اندازی کرد – شماره 5 2022

ATG Digital یک ویژگی Roll Call را در برنامه خود راه اندازی کرده است تا به مدیران SHEQ و افسران ایمنی که سوابق حضور و غیاب در مواقع اضطراری را یکی از بزرگترین چالش های خود ذکر می کنند، کمک کند.

برای اطلاعات بیشتر با ATG Digital، +27 10 500 8611 تماس بگیرید، [email protected]، www.atthegate.bizمنبع: https://www.securitysa.com/17464R

این ویژگی در حال حاضر در برنامه ATG Digital فعال است، بنابراین مشتریان می توانند بلافاصله استفاده از ویژگی جدید را شروع کنند.

«زمان برای تخلیه ایمن همه پرسنل و بازدیدکنندگان ضروری است. Ariel Flax از ATG Digital می گوید: اکنون فناوری برای بهبود دقت و سرعت بخشیدن به فرآیند وجود دارد.

Flax می‌گوید: «ما متوجه شدیم که این ویژگی کاربرد بسیار گسترده‌تری نسبت به استخراج و تولید دارد، جایی که نیاز فوری به رعایت بهداشت و ایمنی وجود دارد. “هر سازمانی می تواند از این راه حل بهره مند شود، از پارک های تجاری گرفته تا مدارس و حتی بیمارستان ها.”

این شرکت متوجه شد که مدیران ایمنی در سراسر هیئت مدیره از ویژگی‌های گزارش زمان و حضور و غیاب موجود ATG Digital حمایت می‌کنند. به طور تصادفی، بسیاری از آنها این ویژگی را در برنامه های واکنش اضطراری خود گنجانده بودند. این پدیده انگیزه تحقیق و توسعه ATG Digital را برانگیخت. تیمی برای تولید یک راه حل هدفمند.

Roll Call عملیات با هر اندازه ای را قادر می سازد “به سرعت و به آسانی حضور و غیاب را در هر شرایطی با استفاده از برنامه ATG برای علامت گذاری همه بازدیدکنندگان در محل پیگیری کند.” ATG Digital به طور فعال این ویژگی را با الهام از گفتگو با مشتریان در بخش‌های معدن، تولید، انبارداری و ساخت و ساز توسعه داده است.

ATG Digital راه حلی را برای مواقع اضطراری راه اندازی می کند

شماره 5 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، مدیریت دارایی، EAS، RFID