Axis اهداف مبتنی بر علم را برای کاهش انتشارات تعیین می کند – شماره 4 2022 – Axis Communications SA

کارل تروتزیگ، مدیر کیفیت و محیط زیست در اکسیس، افزود: «در طول سال آینده، ما به دنبال این هستیم که هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای مبتنی بر علم را داشته باشیم که توسط SBTi تأیید شده است، که نه تنها کسب‌وکار خود، بلکه بالادست ما را نیز پوشش خواهد داد. و زنجیره ارزش پایین دست. این دامنه به این معنی است که هر جنبه ای از تجارت ما – از مواد خام مورد استفاده در ساخت قطعات گرفته تا رویکرد بازیافت محصولات در پایان عمر آنها – باید به طور قابل توجهی در دستیابی به هدف کاهش آلاینده ها مشارکت داشته باشد.

تعهد اکسیس به توسعه اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مبتنی بر علم نشان دهنده ابتکارات مداوم سازمان برای کاهش اثرات زیست محیطی آن است. تلاش های این شرکت از سه رکن حمایت می کند: مقابله با تغییرات آب و هوایی، حفاظت از منابع طبیعی و حفاظت از اکوسیستم.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/17023R

Axis اهداف مبتنی بر علم را برای کاهش انتشار تعیین می کند

شماره 4 2022 اخبار

Axis Communications متعهد شده است که اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در سطح شرکت را مطابق با ابتکار اهداف علمی (SBTi) تعیین کند، که هدف آن هدایت اقدامات جاه طلبانه اقلیمی در سراسر بخش خصوصی در سطح جهانی است.

طرح اهداف مبتنی بر علم (SBTi) یک نهاد جهانی است که به کسب و کارها امکان می دهد اهداف بلندپروازانه کاهش انتشار را مطابق با آخرین علم آب و هوا تعیین کنند. تمرکز آن بر سرعت بخشیدن به شرکت‌ها و مؤسسات مالی در سراسر جهان برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای قبل از سال 2030 و دستیابی به انتشار صفر خالص قبل از سال 2050 است. WRI)، صندوق جهانی طبیعت (WWF) و یکی از تعهدات We Mean Business Coalition.

به عنوان بخشی از این ابتکار، Axis متعهد شده است که اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای مبتنی بر علم را در راستای سطح کربن‌زدایی مورد نیاز برای دستیابی به اهداف توافق‌نامه پاریس – برای محدود کردن گرمایش جهانی به کمتر از 2 درجه سانتی‌گراد بالاتر از سطوح قبل از صنعتی شدن، تعیین کند. و تلاش برای محدود کردن گرمایش به 1.5 درجه سانتیگراد را دنبال کنید.

ری موریتسون، مدیر عامل Axis، اظهار داشت: «هیچ بحثی وجود ندارد که اقدام فوری برای رسیدگی به تغییرات آب و هوا مورد نیاز است. به عنوان یکی از امضاکنندگان پیمان جهانی سازمان ملل، تعهد ما به تعیین اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مبتنی بر علم، گام بعدی منطقی در کار مداوم ما برای کاهش اثرات زیست محیطی عملیات تجاری ما است. ما می دانیم که اهدافی که تعیین می کنیم بلندپروازانه و چالش برانگیز خواهند بود – نه تنها برای ما بلکه برای زنجیره تامین ما – اما همچنین روشن هستیم که تحقق این چالش برای هر کسب و کاری ضروری است.