Axora پیش بینی نوآوری فلزات و معدن 2022/23 را راه اندازی کرد – شماره 7 2022

ریتز استایتلر، مدیر عامل آکسورا، می‌گوید: «بدون کنترل قیمت دریافتی برای محصولشان یا بسیاری از هزینه‌های مربوط به تولید، به نظر می‌رسد بسیاری از ابتکارات تحول دیجیتال ماینینگ با ایده بهبود کنترل – یا در بدترین حالت مرتبط است. ، “مدیریت” – از عواملی که می توانند تأثیر بگذارند: هزینه های معین، ایمنی، بهره وری، کارایی، افراد. چنین تحلیلی مطمئناً منطقی است، با توجه به توافق قاطع پاسخ دهندگان ما مبنی بر اینکه موفقیت تلاش های تحول دیجیتال آنها برای بقای کسب و کار آنها حیاتی است.

آکسورا پیش بینی نوآوری فلزات و معدن 2022/23 را راه اندازی کرد

شماره 7 2022 زیرساخت فناوری اطلاعات، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

• تصمیم گیری کند توسط مدیریت ارشد (به نقل از 31 درصد از پاسخ دهندگان).

«شرکت‌ها نگران انتشار اطلاعات حساس هستند. به عنوان مثال، وقتی به پلتفرم‌های مبتنی بر ابر نگاه می‌کنید، سؤالاتی در مورد دسترسی و اینکه آیا داده‌های عملیاتی آن‌ها در معرض خطر است وجود دارد. این تردید منجر به اجرای پروژه های دیجیتالی می شود که اغلب در مرحله تدارکات متوقف می شوند. مشکل واقعی این است که مردم نمی دانند از کجا شروع کنند.»

• نگرانی های امنیت سایبری (که توسط 44 درصد از پاسخ دهندگان ارجاع شده است).

افزایش بهره وری همچنان محرک اصلی بسیاری از استقرار فناوری است که در حال وقوع است. بهره وری نیز رایج ترین مزیتی بود که از بکارگیری فناوری های جدید مشاهده شد (66 درصد از پاسخ دهندگان). پیشرفت‌های بهره‌وری از طریق طیف گسترده‌ای از فناوری‌ها به دست می‌آیند: از پروژه‌های خودروی خودمختار، استفاده از یادگیری ماشین/AI تا مشکلات، کاهش تصادفات و بهبود آموزش.

جو کار، مدیر نوآوری در آکسورا، می‌گوید: «بسیاری از موانع تحول دیجیتال که توسط پاسخ‌دهندگان ما ذکر شده، ریشه در شکاف مهارت‌ها دارد. به خوبی شناخته شده است که کل بخش جذب و حفظ استعدادهای فناوری مورد نیاز خود را دشوار می یابد. بنابراین، این یک زمان ناخوشایند برای شرکت‌های ماینینگ است: نیاز به تغییر دیجیتالی برای اینکه، همانطور که پاسخ دهندگان ما می‌گویند، برای رشد و بقای کسب‌وکارهای ماینینگ، ضروری‌تر می‌شود.»

• فقدان چشم انداز نسبت به پتانسیل راه حل های دیجیتال (41٪ از پاسخ دهندگان، از 31٪ در سال 2021).

• نسبت پاسخ دهندگانی که می گویند «هزینه سرمایه گذاری فناوری مهمتر از ارزشی است که ارائه می دهد» از 24 درصد در سال 2021 به 34 درصد در سال 2022 افزایش یافته است.

این تحقیق به سفارش آکسورا، بازار فناوری برای بخش فلزات و معدن انجام شد. گزارش نتیجه آکسورا – پیش بینی نوآوری 2022/23: تحول دیجیتال در معدن – برای دانلود در دسترس است (یا از طریق لینک کوتاه:

با این حال، علی‌رغم این ضرورت «بقا»، پاسخ‌دهندگان روشن کردند که باید با موانع مختلفی دست و پنجه نرم کنند – از جمله موانعی که ممکن است تصور می‌شد تا کنون با موفقیت برطرف شده یا از بین رفته‌اند.

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که تقریباً نیمی از سازمان‌های معدنی پیشرفت خود را در جهت استقرار استراتژی تحول دیجیتال/فناوری به‌عنوان «پیشرفته» توصیف می‌کنند، در حالی که به طور همزمان و جهانی چنین تحولی را «برای بقا حیاتی» می‌دانند. با 53 درصد، نسبت سازمان‌های معدنی که پیشرفت را به‌عنوان «پیشرفته» توصیف می‌کنند، تنها 6 درصد نسبت به رقم سال 2021 افزایش یافته است، علی‌رغم اینکه آنها به طور متوسط ​​سالانه 9 درصد درآمد جهانی را به تحول دیجیتال و نوآوری اختصاص می‌دهند.

• پاسخ دهندگانی که اینترنت صنعتی اشیاء (IIoT) را به عنوان فناوری که بزرگترین فرصت رشد را در سال آینده فراهم می کند، از 37% به 51% جهش کردند. رباتیک از 45 درصد به 27 درصد کاهش یافتمنبع: https://www.securitysa.com/18080R

• شاید در نتیجه این موانع و سایر موانع، یافته دیگری نشان داد که به طور متوسط ​​تنها 60 درصد از بودجه های اختصاص داده شده به تحول دیجیتال/فناوری صرف آن می شود.

• علاوه بر این، 82 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که تنش بین تیم های شرکتی و سطح سایت مانع پیشرفت نوآوری می شود.

سایر آمارهای شناسایی شده توسط تحقیق عبارتند از:

پاسخ دهندگان این نظرسنجی – همه تصمیم گیرندگان ارشد فناوری اطلاعات و فناوری در بخش معدن و فلزات جهانی – همچنین میزان موانع متعددی را که مانع پذیرش فناوری های تحول دیجیتال می شوند، توصیف کردند:

در رابطه با امنیت سایبری، کار می‌افزاید: «اول، اکثر شرکت‌های معدنی فاقد مهارت‌های داخلی برای بهره‌برداری از فناوری پیچیده هستند. دانشجویان کنکوری اکنون فقط در مورد هوش مصنوعی، پلتفرم های مبتنی بر ابر و یادگیری ماشینی یاد می گیرند. این امر یافتن نامزدی با مهارت های فنی و تجربه استخراج ضروری مورد نیاز برای این نقش ها را بسیار دشوار می کند.

از کجا شروع کنیم

• فقدان دانش بازار در راه حل های جدید (همچنین 41٪ از پاسخ دهندگان، از 33٪ در سال 2021).