BCI Cyber ​​Resilience Report | امنیت حرفه ای


موسسه تداوم کسب و کار (BCI) جدیدترین خود را منتشر کرده است گزارش تاب آوری سایبری. در مقایسه با گزارش قبلی که در نوامبر 2021 منتشر شد، سازمان‌های بیشتری شاهد حملات سایبری بیشتری هستند.

این گزارش بر اساس نظرسنجی از 303 پاسخ از 61 کشور، 44 عدد از اروپا قابل دانلود است. از پیشینه قبل از میلاد، امنیت اطلاعات، فناوری اطلاعات یا پیشینه سایبری. سپس BCI با هشت نفر از آنها مصاحبه کرد و آنچه را که گفتند ناشناس کرد و برخی از نظرات را در گزارش گنجاند.

برخی از سازمان‌ها گزارش دادند که متوجه شدند یک حمله سایبری در نتیجه قطعی سیستم، یا از طریق رسانه‌های اجتماعی یا اطلاع‌رسانی مشتری به آن‌ها در حال رخ دادن است – که همانطور که سازمان‌دهندگان نظرسنجی اشاره می‌کنند، خطر تأثیر بیشتری بر مشتریان دارد، و صدمه به شهرت

در حالی که روش‌های سنتی فیشینگ و فیشینگ نیزه‌ای شایع‌ترین شکل حمله سایبری هستند – سازمان‌هایی که گزارش یک حمله فیشینگ موفق را از 65.7 درصد به 72.4 درصد در سال جاری گزارش می‌کنند – بیشتر، 74 درصد از پاسخ‌دهندگان، حمله باج‌افزار را در ردیف تهدیدات اصلی می‌دانند. به سازمان خود طی پنج سال آینده.

اظهار نظر

راشل الیوت، رئیس رهبری فکر در BCI، امروز صبح در یک وبینار در کنار پل مک‌لاتچی، از گزارش حامیان دیزی، مطالعه را انجام داد. و مارتین براون، رئیس تداوم کسب و کار و انعطاف پذیری برای تنظیم کننده Ofgem، و اندرو سواپ، مدیر BC برای پلیس منچستر بزرگ (GMP). در وبینار شنیده شد که مدیران BC نه تنها برای کمک به کارفرمای خود کار می کنند تا بهبود یابد. در حالی که تیم‌های امنیت سایبری و فناوری اطلاعات معمولاً استراتژی‌های انعطاف‌پذیری سایبری را با نظارت مدیران اجرایی رهبری می‌کنند: تیم‌های تداوم کسب‌وکار و مدیریت ریسک نیز در کاهش خسارات مالی، اطمینان از پاسخ سریع‌تر و ایجاد یک استراتژی ارتباطی بحران پشتیبانی می‌کنند.

راشل الیوت پس از آن گفت: «نتایج نظرسنجی در گزارش امسال یک چشم‌انداز امنیت سایبری همیشه در حال تحول را نشان می‌دهد، که در آن تعداد حملات و خشونت آن‌ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. با بردارهای حمله کلاسیک، مهاجمان با رویکردهای خود هوشمندتر می شوند. ایمیل‌های فیشینگ دیگر حاوی اشتباهات املایی دیروز نیستند و حملات می‌توانند سریع‌تر از زمانی که سازمان فرصت واکنش نشان دهد، به سیستم‌ها آسیب وارد کند. حتی اگر سازمانی پیشرفته‌ترین فناوری را در اختیار داشته باشد، مهاجمان می‌دانند که با نزدیک شدن به پیوند ضعیف امنیت سایبری در یک سازمان – افراد – حمله آنها شانس بیشتری برای موفقیت خواهد داشت. خوشبختانه شاهد افزایش آموزش و تمرین کارکنان در زمینه آگاهی سایبری هستیم و با توجه مستمر مدیریت به امنیت سایبری، معتقدیم که سازمان‌ها در موقعیت مناسبی قرار دارند تا یک قدم جلوتر از مهاجمان قرار بگیرند.

شما می توانید یک نسخه از گزارش 70 صفحه ای را آزادانه از وب سایت BCI دانلود کنید: باید ثبت نام کنید. بازدید کنید https://www.thebci.org/.

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی ماه آوریل مجله امنیتی حرفه ای.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/bci-cyber-resilience-report/