BCX و Alibaba Cloud همکاری را تایید کردند – شماره 5 2022

دو طرف قرارداد توزیع انحصاری برای اعطای حقوق و اختیارات انحصاری به BCX برای توزیع محصولات و خدمات Alibaba Cloud در آفریقای جنوبی امضا کردند. در مراسم امضای قرارداد، جوناس بوگوشی، مدیر عامل BCX حضور داشت. سلینا یوان، معاون گروه علی بابا و رئیس بین المللی اطلاعات ابری علی بابا؛ و دانیل جیانگ، مدیر کل خاورمیانه و آفریقا Alibaba Cloud Intelligence.

بوگوشی می گوید: «آفریقا به عنوان مرز بعدی در پذیرش فناوری های نوظهور شناخته می شود. ما مفتخریم که با یک بازیکن معتبر جهانی مانند Alibaba Cloud شریک هستیم. این مشارکت به BCX این فرصت را می‌دهد تا دسترسی و خدمات خود را گسترش دهد و جریان‌های درآمد اضافی ایجاد کند، که بخشی از استراتژی گسترده‌تر ما برای رشد کسب‌وکار و گسترش اکوسیستم شریک ما است.

جیانگ گفت: “ما خوشحالیم که با BCX همکاری می کنیم تا خدمات و فناوری های ابری پیشرفته، ایمن و قابل اعتماد را به مشاغل در آفریقای جنوبی و فراتر از آن ارائه دهیم. ما معتقدیم که همکاری ما با یک رهبر صنعتی محلی مانند BCX باعث ارتقاء بیشتر بازار رایانش ابری محلی و حمایت بهتر از مشاغل محلی برای پذیرش اقتصاد دیجیتال می شود.

BCX و Alibaba Cloud همکاری خود را تایید کردند

شماره 5 2022 اخبار، زیرساخت فناوری اطلاعات

Alibaba Cloud طیف گسترده ای از محصولات و خدمات رایانش ابری را برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی ICT از جمله پایگاه های داده، شبکه، امنیت، تجزیه و تحلیل، داده های بزرگ، خدمات برنامه کاربردی و موارد دیگر ارائه می دهد. این مکمل پیشنهاد BCX به‌عنوان یکپارچه‌کننده سیستم‌های فروشنده-اگنوستیک است که راه‌حل‌هایی را برای مشتریان خود بر اساس کاربرد دقیق آن‌ها در طیف گسترده‌ای از حوزه‌های فناوری و بخش‌های عمودی توسعه می‌دهد.

BCX به عنوان توزیع کننده انحصاری Alibaba Cloud در آفریقای جنوبی، مخاطب اصلی همه فروشندگان در آفریقای جنوبی خواهد بود و قصد دارد خدمات Alibaba Cloud را در سراسر قاره از طریق توزیع و شرکای کانال ارائه دهد.

به لطف این مشارکت، بازار آفریقای جنوبی از انتخاب بیشتر، قیمت‌های رقابتی و فناوری‌های ابری و فناوری اطلاعات و ارتباطات ابری بهره خواهد برد. هدف این شرکت‌ها ترکیب قابلیت‌های فناوری، تخصص و نقاط قوت برای ارائه خدماتی است که کسب‌وکارها را قادر می‌سازد از فناوری‌های رایانش ابری برای رشد و تکامل استفاده کنند.

هدف این دو شرکت افزایش قابلیت‌های فناوری کسب‌وکارهای کوچک، متوسط ​​و بزرگ در سراسر قاره از طریق مشارکت خود است. علاوه بر این، این توافقنامه در خدمت افزایش ردپای مربوطه آنها و تقویت موقعیت آنها در بازار است.

منبع: https://www.securitysa.com/17601RBCX، یکی از بزرگ‌ترین ادغام‌کننده‌های سیستم در آفریقا، و Alibaba Cloud، فناوری دیجیتال و ستون فقرات اطلاعاتی گروه علی‌بابا، شراکتی را برای ارائه بهترین فناوری‌های ابری در کلاس به کسب‌وکارهای محلی در آفریقای جنوبی تشکیل داده‌اند تا دیجیتالی‌سازی محلی را پیش ببرند.