BioStation 3 جدید Suprema – شماره 8 2022 – Suprema

نصب و مقیاس‌بندی آن در هر محیطی، از دفاتر کوچک گرفته تا ساختمان‌های بزرگ سازمانی آسان است، و با رتبه‌بندی IP65 و IK06، BioStation 3 را می‌توان هم در داخل و هم در فضای باز استفاده کرد. POE+ امکان اتصال با اینترنت و منبع تغذیه را با استفاده از یک سیم واحد فراهم می‌کند، در حالی که Wi-Fi اتصال اینترنت بی‌سیم را برای ارتباط با BioStar 2 فعال می‌کند و افزودن ویژگی‌های جدید از طریق یک میزبان USB سفارشی برای افزایش توسعه‌پذیری آسان است.

علاوه بر تشخیص چهره، BioStation 3 انواع روش‌های دسترسی بدون تماس از جمله دسترسی موبایل، کد QR، بارکد و کارت RFID را ارائه می‌دهد.

BioStation 3 جدید Suprema

شماره 8 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

الگوریتم هوش مصنوعی NPU بهینه شده BioStation 3 بالاترین استانداردها را در دقت و سرعت تشخیص چهره ارائه می‌کند و امکان عبور بدون توقف با تشخیص سریع چهره‌های متحرک در مناطق پرترافیک را فراهم می‌کند.

با استفاده از قالب‌های پویا چهره، عملکرد تطبیق بدون توجه به اینکه چهره‌ها از ماسک، عینک، کلاه، ریش، مدل موی مختلف و غیره استفاده می‌کنند ثابت می‌ماند، در حالی که همچنان در برابر چهره‌ها، تصاویر و عکس‌های جعلی محافظت می‌کند و در نتیجه از جعل محافظت می‌کند.

BioStation 3 دارای گواهی ISO/IEC 27001 برای محافظت از حریم خصوصی و داده های بیومتریک است. این به منظور مطابقت با GDPR (مقررات عمومی حفاظت از داده ها)، یکی از سخت ترین مقررات حفظ حریم خصوصی، طراحی شده است و برای جلوگیری از حملات سایبری با عنصر امن (SE) تعبیه شده است.

یکی دیگر از ویژگی هایی که کنترل دسترسی را در BioStation 3 آسان می کند، ویژگی نظارت تصویری مبتنی بر VoIP و RTSP (پروتکل جریان بیدرنگ) است که به شما امکان می دهد دسترسی بازدیدکنندگان را در هر زمان و هر مکان مدیریت کنید. اینترکام VoIP ارتباط یکپارچه با همه درها را امکان پذیر می کند و نظارت ویدیویی در زمان واقعی امنیت را افزایش می دهد و تضمین می کند که همه نقاط دسترسی همیشه تحت کنترل هستند.


منبع: https://www.securitysa.com/18124R

علاوه بر این، روش احراز هویت انحصاری Suprema، “الگوی چهره در موبایل”، به کاربران اجازه می دهد تا در یک سیستم کنترل دسترسی ثبت نام کرده و نمایه چهره خود را مستقیماً در دستگاه های تلفن همراه خود ذخیره کنند. این به کاربر کنترل کامل بر روی شناسه و حریم خصوصی خود می دهد، زیرا داده های بیومتریک آنها در هیچ پایگاه داده شرکتی ذخیره نمی شود.وام)

BioStation 3 کاملاً جدید نه تنها کوچکترین دستگاه تشخیص چهره Suprema تا به امروز است، بلکه دارای بیشترین تنوع ویژگی ها نیز می باشد.