Braverman در اعتراض دوباره | امنیت حرفه ای


سوئلا براورمن، وزیر کشور جدید (دوباره) به مدت طولانی به موضوع اعتراض پلیس بازگشته است. سخن، گفتار به انجمن پلیس و کمیسران جنایی (APCC) و شورای روسای پلیس ملی (NPCC) اجلاس مشارکت 2022.

او دقیقاً پس از مجروح شدن یک افسر پلیس اسکس در M25 در حالی که به آنچه خانم بارورمن «تاکتیک‌های چریکی معترضان فقط توقف نفت» می‌خواند پاسخ می‌داد، خواستار «پلیس عقل سلیم» شد. او گفت: «اگرچه اکثر افسران پلیس کار عالی انجام می‌دهند، متأسفانه در ماه‌ها و سال‌های اخیر شاهد کاهش اعتماد به پلیس برای اقدام علیه رادیکال‌ها، راه‌بندان، خرابکاران، ستیزه‌جویان و افراط‌گرایان بوده‌ایم. . اما ما همچنین دیدیم که پلیس اعتماد خود را از دست داده است. در خودتان در اختیار شما، در قدرت شما. یک بی میلی نهادی این باید تغییر کند.

“آسیب جنایی، انسداد بزرگراه، مزاحمت عمومی – هیچ یک از آنها را نباید طنز کرد. تخریب یک اثر هنری حق بشر نیست. جلوگیری از رسیدن آمبولانس ها به بیماران و مجروحان یک آزادی مدنی نیست. چنین اختلالی تهدیدی برای شیوه زندگی ما است. این “علت دیگری” ایجاد نمی کند. این «آزادی بیان» نیست و من می‌خواهم به شما اطمینان دهم که از حمایت کامل من – و این دولت – در اتخاذ یک خط محکم‌تر برای حفظ نظم عمومی برخوردار هستید. در واقع این وظیفه شماست.

«صحنه‌هایی از مردم که قانون را به دست خود می‌گیرند، نشانه‌ای از کاهش اعتماد است و من از همه شما می‌خواهم که به وظایف عمومی خود در اعتراضات پلیسی گام بردارید. اکثریت میهن پرست قانونمند در کنار شماست.»

در مورد کلاهبرداری (جنایت شماره یک بریتانیا، اگرچه قبلاً خانم براورمن ظاهراً آن را کاهش داده بود و اظهار داشت که جرم در حال کاهش است، به جز کلاهبرداری) او گفت که دولت “سیستم اقدام کلاهبرداری فعلی را با یک سرویس جدید و بهبودیافته جایگزین خواهد کرد”. . همانطور که در نسخه چاپی ماه اوت مجله امنیتی حرفه ای نشان داده شد، کنفرانس سالانه انجمن کلاهبرداری میدلندز شنیده شد که به دلیل خرید پس از خرید، جایگزینی برای Action Fraud (که در سند استراتژی دوران بوریس جانسون ذکر شده است) قبل از سال 2024 ارائه نخواهد شد. اقدام کلاهبرداری به طور گسترده مورد توهین قرار گرفته است زیرا در واقع هیچ کمک یا نتیجه ای به تقریباً همه کسانی که جرایم را به آن گزارش می دهند ارائه نمی دهد. اسکاتلند از خدمت خارج شد.

او همچنین وعده داده بود که “قانون نظم عمومی جدید توانایی شما را برای مقابله پیشگیرانه با اعتراضات غیرقانونی و مقابله با متخلفان مکرر بهبود می بخشد”، اگرچه یک وزیر کشور قبلی، پریتی پاتل، مشابه را وارد کرد. قانون پلیس، جنایت، مجازات و دادگاه 2022قرار بود که «اختیارات لازم» را برای «توقف اعتراضات مخل» به پلیس ارائه کند.

نامی از معترضان در رئیس APCC مارک جونز وجود نداشت. سخنرانی افتتاحیه به رویداد

در سخنرانی افتتاحیه خود، رئیس NPCC مارتین هویت گفت که پلیس به «نشان دادن حرفه ای، سرسختی و انعطاف پذیری در واکنش به فعالیت اعتراضی چالش برانگیز فزاینده ادامه داد». در مورد اعتراضات اخیر در جاده های اصلی، وی گفت: «ترکیبی از پیشگامی و آمادگی به این معنی بود که ما توانستیم به سرعت بزرگراه های پرتردد را بازگشایی کنیم. با همکاری دولت و سایر سازمان‌ها، ما همچنان از احکام مدنی و همچنین اختیارات جنایی خود برای به حداقل رساندن اختلال استفاده می‌کنیم. پلیس ضد اعتراض نیست، بلکه طرفدار مسئولیت و رعایت حقوق دیگران است. ما به اقدامات مناسب علیه هر کسی که عمداً خارج از قانون اعتراض کند، ادامه خواهیم داد.»

عکس از مارک رو; پوسترهای نفت را متوقف کنید، بلومزبری، مرکز لندن.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/government/braverman-on-protests-again/