Braverman در Met Police | امنیت حرفه ای


سوئلا براورمن، وزیر کشور، در پیشگفتار خود نوشت: هنوز مشکلات ذاتی با فرهنگ پلیس متروپولیتن وجود دارد. پاسخ دولت به گزارش پانل مستقل دانیل مورگان، منتشر شده در ژوئن 2021.

او درباره Met می‌گوید: «گاهی به گونه‌ای رفتار می‌کند که به نظر می‌رسد از خطر فساد آشفته نیست. همکاری نزدیک MOPAC با کمیسر برای پاسخگویی به نوامبر 2022 ضروری است HMICFRS [His Majesty’s Inspectorate of Constabulary] گزارش و تعبیه سریع توصیه های پانل و همچنین بهبود فرهنگ و استانداردهای رفتاری افسران.

من از پلیس متروپولیتن انتظار دارم که به وضوح نشان دهد که از اشتباهات وحشتناک گذشته درس خواهد گرفت و فرهنگ خود را از حالت تدافعی سازمانی که مانع پیشرفت و اعتماد عمومی شده است، دور خواهد کرد. من اطمینان می‌دهم که خدمات پلیس متروپولیتن تمام پشتیبانی لازم را از دولت مرکزی برای انجام تعهد سر مارک رولی مبنی بر اعتماد بیشتر، جرم و جنایت کمتر و استانداردهای بالا داشته باشد، و من کاملاً اطمینان دارم که سر مارک و تیمش انجام خواهند داد.»

در پاسخ خود، دولت خاطرنشان کرد که پس از آن که هیئت “شواهد فساد در ارتباط بین افسران پلیس خدمتگزار و بازرسان خصوصی” را یافت، هیئت به بازرسان خصوصی مجوز داد. دولت پاسخ داد: «دولت گام‌های مثبتی را که صنعت بازرس خصوصی در جهت افزایش استانداردها از طریق پیشرفت پیش‌نویس آیین‌نامه رفتار انجمن بازرسان بریتانیا برمی‌دارد، یادآوری می‌کند. با توجه به این پیشرفت، ما نیاز به تمدید مقررات برای معرفی یک رژیم جدید را بررسی خواهیم کرد.

سند پاسخ یادآوری می‌کند که گزارش مارس 2022 توسط بازرسی رسمی پلیس HMICFRS بیان می‌کند که رویه‌های این نیرو برای ریشه‌کنی افسران و کارکنان فاسد «اساساً ناقص است» و «برای هدف مناسب نیست». Met یک گروه آموزشی مبارزه با فساد را در آوریل 2022 راه اندازی کرد تا نظارت بر پاسخگویی به توصیه های HMICFRS را فراهم کند. مهلت این توصیه‌ها مارس 2023 بود. در سند پاسخ دولت آمده است که جلسه به‌روزرسانی به وزیر کشور ارائه کرده است تا نشان دهد که همه توصیه‌ها پذیرفته شده‌اند، اما همه توصیه‌ها تا مهلت تعیین‌شده توسط بازرسی برآورده نشده‌اند.

در نوامبر 2022، پلیس متحرک یک خط تلفن مستقیم برای عموم راه‌اندازی کرد که از افسران یا کارکنانی که از موقعیت اعتماد خود سوء استفاده می‌کنند، درخواست می‌کرد. Met شریک شد جنایتکاران برای اطمینان دادن به کسانی که ممکن است در گزارش تخلف پلیس به پلیس مردد باشند. MPS در ماه آوریل گزارش داد که بیش از 1000 نفر با این سرویس تماس گرفته اند که نتیجه آن 350 گزارش است که این نیرو به آنها پاسخ می دهد – از جمله تحقیقات جدید، آزمایش مواد مخدر مبتنی بر اطلاعات و توسعه اطلاعات. NPCC (شورای رؤسای پلیس ملی) در حال بررسی است که آیا خدمات مشابهی می‌تواند در سطح ملی ارائه شود یا خیر، تا اعضای عمومی در تمام انگلستان و ولز بتوانند هرگونه نگرانی در مورد نیروی محلی خود را به صورت محرمانه مطرح کنند.

یک گزارش بازرسی HMICFRS در نوامبر 2022، رویه‌های بازرسی، رفتار نادرست، زن‌ستیزی و مبارزه با فساد را بر اساس موضوعی در میان هفت نیرو (از جمله Met) بررسی کرد. نتیجه‌گیری شد که در بسیاری از موارد، فرآیندهای بازرسی از استانداردهای مورد انتظار کوتاهی می‌کردند و به آن‌هایی که «افراد اشتباه» می‌گفتند اجازه می‌دادند وارد نیروی کار پلیس شوند.

در ماه آوریل، کمیسر Met اعلام کرد که همه، حدود 50000 افسر و کارمند در برابر پایگاه ملی اطلاعات پلیس، و همه افسران خدمت در برابر رایانه ملی پلیس بازرسی شده اند. با این حال، پاسخ دولت اعتراف کرد که اطمینان حاصل شود که دارندگان پست Met با استاندارد صحیح برای پست های تعیین شده بررسی می شوند “هنوز ادامه دارد”.

این هیئت همچنین «نقاط ضعف برجسته‌ای هم از نظر نحوه ذخیره‌سازی سوابق، بلکه نحوه برخورد افسران و به اشتراک‌گذاری اطلاعات» و دفاع گسترده‌تر پلیس داشت. پاسخ دولت به این نتیجه رسید که Met و پلیس “به عنوان سازمان های یادگیرنده باید به پیشرفت خود ادامه دهند”.

در همین حال HMICFRS دارد منتشر شده گزارشی از اثربخشی ترتیبات بازرسی در هشت نیروی پلیس. به عنوان مثال، در نیروی شهر لندن، بازرسان دریافتند که در آوریل 2021، واحد بازرسی نیروی پلیس شهر لندن (FVU) یک سیستم فناوری اطلاعات را برای مدیریت بازرسی معرفی کرد که با پلیس حمل و نقل بریتانیا به اشتراک گذاشته شد. پلیس شهر لندن در حال انتقال داده ها به سیستم جدید است. با این حال، FVU [vetting unit] هنوز باید به سوابق بررسی در سیستم قدیمی دسترسی داشته باشد.”

بازرسی نشان داد که واحد بازرسی نیروی شهر «کارمند کافی برای مقابله با تقاضای فعلی، از جمله تجدید بررسی یا انجام MV را ندارد. [management vetting] برای کسانی که به پست های تعیین شده حرکت می کنند (که ممکن است به اطلاعات حساس تری دسترسی داشته باشند). در سپتامبر 2022، بازرسان شنیدند، این نیرو به غیر از بررسی تمدید، کار دیگری را در اولویت قرار داده است، یعنی «تصفیه‌های مربوط به برنامه ارتقاء پلیس و مسئولیت این نیرو برای بررسی کنترل‌کننده‌های تماسی که در مرکز گزارش‌دهی ملی برای کلاهبرداری و جرایم سایبری کار می‌کنند».
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/government/braverman-on-met-police/