Brooklands می رود IP | امنیت حرفه ای


موزه Brooklands در Weybridge، Surrey اخیراً سیستم دوربین مدار بسته خود را به یک سیستم نظارت تصویری شبکه IP تبدیل کرده است. دوربین ها توسط Smart R Distribution عرضه شده و توسط Q7 Integration نصب شده اند.

این موزه که در محل اولین پیست اتومبیل رانی ساخته شده در جهان قرار دارد، علاوه بر مجموعه های تعاملی وسایل نقلیه موتوری، هواپیما نیز دارد.

مارک دوور، مدیر تأسیسات موزه گفت: «با توجه به بسیاری از نمایشگاه‌های ارزشمند برای محافظت، و همچنین مسئولیت اطمینان از اینکه هزاران بازدیدکننده که هر ساله به بروکلندز می‌آیند می‌توانند این کار را در یک محیط امن انجام دهند، تصمیم به جایگزینی گرفتیم. دوربین های مداربسته آنالوگ قدیمی ما با مدل های IP با وضوح بالا که از جدیدترین فناوری بهره می برند. پرسنل امنیتی ما اکنون می‌توانند تصاویر با کیفیت فوق‌العاده‌ای را که توسط دوربین‌های مانیتور اتاق کنترل مرکزی ما گرفته شده است، مشاهده کنند.

یک شرکت محلی Q7 Integration مستقر در Chobham حدود 14 دوربین نصب کرد. شامل سه گنبد داخلی Wisenet QND-6082R 2 مگاپیکسلی از Hanwha Techwin. این دوربین‌ها با نور مادون قرمز (IR) و لنز وریفوکال موتوردار 3.1 برابری، به کاربران اجازه بزرگ‌نمایی می‌کنند تا هرگونه فعالیت مشکوک را از نزدیک مشاهده کنند. آنها همچنین دارای “نمای راهرو” هستند که راهی برای نظارت بر مناطق عمودی باریک مانند راهروها فراهم می کند. و Intelligent Video Analytics (IVA) که شامل تشخیص عدم فوکوس و دستکاری، و همچنین تشخیص جهت، نفوذ، حرکت و ورود/خروج است.

دوربین های گلوله ای 5 مگاپیکسلی خارجی Wisenet QNO-8080R نیز نصب شده است. سازندگان می گویند که اینها با نورپردازهای IR عرضه می شوند که به آنها امکان می دهد بدون توجه به نور، تصاویر بسیار با کیفیتی را ثبت کنند. آنها محدوده دینامیکی گسترده (WDR) را ارائه می دهند که تا 120 دسی بل برای تولید تصاویر از صحنه های حاوی ترکیبی از مناطق روشن و تاریک که معمولاً منجر به ایجاد تصاویر بیش از حد یا کمتر از نوردهی می شود، ارائه می دهد.

مارک دوور گفت: «ما بودجه محدودی برای دستیابی به اهداف خود داشتیم و با این وجود نمی‌خواستیم کیفیت تصاویر گرفته شده توسط دوربین‌های جدید را به خطر بیندازیم یا از استفاده از آخرین فناوری غافل شویم. با در نظر گرفتن این موضوع، Q7 Integration و Smart R تخصص خود را ترکیب کردند تا دوربین هایی را پیشنهاد کنند که مقرون به صرفه بودند و می توانستند عملکرد مورد نیاز ما را ارائه دهند. ما اکنون یک راه حل نظارت تصویری بسیار موثر داریم که از آن به خوبی استفاده خواهد شد، زیرا ما همیشه در تلاشیم تا یک محیط امن و مطمئن را برای کارکنان و بازدیدکنندگان خود حفظ کنیم.”

درباره Q7 Integration Ltd

ادغام Q7 مستقر در Chobham که در سال 2007 توسط مدیر عامل اندرو آلکوک تأسیس شد، ارزیابی ریسک، طراحی سیستم، مشخصات محصول، نصب، سرویس و نگهداری را ارائه می دهد. آنها مشتری طولانی مدت Smart R Distribution هستند.

درباره Smart R Distribution

Smart R Distribution که در سال 2010 راه اندازی شد، محصولاتی را به نصاب ها و یکپارچه سازان سیستم های فعال در بریتانیا ارائه می دهد. محصولات کنترل دسترسی، ورود درب و دوربین مداربسته را از تولیدکنندگان از جمله ACT، Authenticard، Comelit، Farpointe Data، HID، Intratone، Vanderbilt و Vivotek توزیع و پشتیبانی می کند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/brooklands-goes-ip/