Cathexis “نوآوری موثر” خود را نشان می دهد – شماره 7 2022 – Cathexis Technologies – انتشارات تکنیوز

Alkema همچنین خاطرنشان کرد که این پلتفرم با گنجاندن حفاظت سایبری و افزونگی ناشی از شکست، با زمان همگام است. قابلیت‌های نظارت بر سلامت سیستم نیز یکی از ویژگی‌های برجسته است و به کاربران اطمینان می‌دهد که به طور بالقوه از هر گونه مشکلی در افق سیستم‌ها و سرورهای خود قبل از تبدیل شدن به یک فاجعه آگاه هستند.

Cathexis Africa اخیراً یک نمایشگاه جاده ای با توقف در ژوهانسبورگ برگزار کرد راه حل های امنیتی پیشرفته به همراه بسیاری از شرکا و کاربران شرکت دعوت شد تا در آن شرکت کند. مجری این رویداد کریگ ویلسون بود که نمایش را راه اندازی کرد و دکتر Dene Alkema را معرفی کرد.

شایان توجه ویژه در این رویداد، CathexisVision Carbon بود، رابط کاربری جدید این شرکت که نه تنها یک رابط کاربری گرافیکی جدید (رابط کاربری گرافیکی)، بلکه مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته را نیز ارائه می دهد. برخی از ویژگی های به روز شده در کربن عبارتند از جستجوی هوشمند، نظارت بر رویدادهای بهبود یافته، ایجاد شواهد و بایگانی پیشرفته، بهبود عملکرد و مدیریت یکپارچه سازی. تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی و بهبود “نقشه برداری دوربین مجاور” نیز ساده تر از همیشه است و به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی یک مظنون را هنگام حرکت از یک دوربین به دوربین دیگر دنبال کنند.

• یک رویکرد یکپارچه.

ارزش افزوده

آلکما ریاست سخنرانی اصلی را بر عهده داشت، جایی که او در مورد آنچه که کاتکسیس بود و در آینده نزدیک انجام خواهد داد صحبت کرد. به طور خلاصه، Cathexis به آنچه که به بهترین شکل انجام می دهد، ادامه می دهد، ارزش ویدیو را افزایش می دهد و نظارت تصویری را با استفاده بیشتر از داده های جمع آوری شده ارزشمندتر می کند. وی ادامه داد که سال مالی گذشته برای این شرکت که اکنون در بیش از 60 کشور مشتری دارد و بیش از 1 میلیون کانال ویدیویی را ارسال می کند، سال موفقی بود.

جدیدترین موارد اضافه شده

CatMobile برنامه تلفن همراه Cathexis است که به طور یکپارچه در پلتفرم ادغام می شود و به کاربران با اختیارات مناسب اجازه می دهد نماهای مشابهی را مانند پشت صفحه نمایش در یک اتاق کنترل، از هر نقطه با اتصال مشاهده کنند. به دلیل فضای صفحه نمایش موجود در گوشی های هوشمند، طبیعتاً نمای موبایل دقیقاً یکسان نیست. مانند Carbon، CatMobile نیز برای راه اندازی و استفاده ساده طراحی شده است.

علاوه بر این، سیستم برای پشتیبانی از یکپارچگی با بسیاری از محصولات شخص ثالث، اعم از دوربین یا سایر محصولات، طراحی شده است. انطباق ONVIF یکی از راه هایی است که در آن به این امر دست می یابد. و در حالی که CathexisVision دارای تجزیه و تحلیل ویدئویی/AI داخلی خود است (که بیشتر در راه است)، مشتریان همچنین می‌توانند تجزیه و تحلیل‌هایی را از اشخاص ثالث اضافه کنند و در عین حال سیستم‌های آتش، هشدار، ANPR، کنترل دسترسی و سایر سیستم‌ها را در صورت نیاز یکپارچه کنند.

• آگاهی از موقعیت.

دنه آلکما.

وی با تاکید بر آمادگی شرکت و CathexisVision برای رویارویی با آینده، به دو مطالعه موردی اشاره کرد که نشان می دهد این شرکت چه توانایی هایی دارد. اولین مورد، ملک کیلامی در ژوهانسبورگ بود (که او همچنین به عنوان مطالعه موردی در آن ارائه کرد راه حل های امنیتی پیشرفتهکنفرانس امنیت املاک مسکونی در ژوهانسبورگ در اکتبر سال جاری – ببینید CathexisVision از حدود 250 دوربین و همچنین ادغام های متعدد با کنترل دسترسی، بیومتریک، روشنایی و موارد دیگر پشتیبانی می کند. نصب دوم در ترکیه بود، جایی که بیش از 1100 دوربین از یک اتاق کنترل مرکزی مدیریت می شوند.

Cathexis “نوآوری موثر” خود را نشان می دهد

شماره 7 2022 انتخاب سردبیردوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, اخبار, راه حل های یکپارچه

• مدیریت سایت موثر برای مشتریان.

در حالی که CathexisVision ممکن است یک محصول محلی با قیمت رند باشد که برای نوسانات نوسانات ارز مناسب است، رشد و پذیرش آن در سراسر جهان نشان می‌دهد که در همان زمینه با نام‌های تجاری جهانی بازی می‌کند. برنامه‌هایی که برای بهبودهای بیشتر در این پلتفرم وجود دارد، تضمین می‌کنند که این پلتفرم یک رقیب جهانی باقی می‌ماند و آماده مقابله با هر چالشی است که ممکن است در آینده وجود داشته باشد.وام)

کاربران همچنین می‌توانند چیدمان رابط کاربری گرافیکی را مطابق با نیازهای خاص خود سفارشی کنند (مانند مفیدتر کردن نمای دوربین راهرو)، و همچنین اطلاعات را بین کاربران و دستگاه‌ها به اشتراک بگذارند. نقش‌ها و دسترسی کاربران نیز گسترش یافته است و به مدیران قدرت بیشتری برای اختصاص نقش‌ها و مجوزهای مختلف به کاربران مختلف می‌دهد.

مانند تقریباً هر صنعت، بازاری که Cathexis ارائه می‌کند طی دو سال گذشته تغییر کرده است و مشتریان امروزی سؤالات آگاهانه‌تری می‌پرسند و به‌جای محصولات راه‌حل می‌خواهند. در طول دوره COVID-19، کاتکسیس سرمایه‌گذاری قابل توجهی در شرکت انجام داد تا اطمینان حاصل کند که به محض باز شدن شرایط، آماده ورود به بازار است.

• کارایی اتاق کنترل.

• شواهد قابل اعتماد.

همانطور که در بالا ذکر شد، Cathexis تجزیه و تحلیل‌های تقویت‌شده هوش مصنوعی خود را در دسترس دارد که تعداد آن‌ها به ۹ افزایش یافته است و تعداد بیشتری نیز در راه است. اینها در Carbon و CatMobile در دسترس هستند.

با نگاهی به آینده، این شرکت قابلیت‌های سازمانی خود را در سال آینده افزایش خواهد داد، از جمله توانایی نظارت بر چندین سایت به طور همزمان، و اشتراک‌گذاری دسترسی به طرح‌بندی دوربین، نقشه‌ها و سایر منابع در چندین دستگاه.

یکی از اصولی که آلکما در مورد Cathexis بر آن تاکید کرده است، صداقت و تلاش برای اطمینان از عملکرد محصولی است که ارائه می‌کند همانطور که وعده داده شده است. او ارزشی را که Cathexis تضمین می‌کند که پلتفرم مدیریت ویدیوی خود ارائه می‌کند، خلاصه کرد:منبع: https://www.securitysa.com/17849R