CIAS برای محیط های پیچیده انتخاب شد – شماره 8 2022 – XtraVision

در طول 4 سال گذشته، همکاری نزدیک بین CIAS و شهر هوشمند A2A (بخش فناوری گروه، اختصاص داده شده به امنیت)، امروزه بیش از 3000 دوربین عمومی و خصوصی، 4100 کیلومتر فیبر نوری و 4000 سنسور را مدیریت می کند. این امکان توسعه پروژه های حفاظت محیطی را با هدف حفاظت از افراد، دارایی های شرکت و تضمین تداوم خدمات برای همه کاربران خود فراهم می کند.

در ترکیب با مانع MICRO-RAY با پرتوهای مایکروویو، که هم برای دفاع از دروازه ها و هم در حالت ضد صعود استفاده می شود، سیستم تشخیص SIOUX PRO2 MEMS محصولی بود که در سایت های مختلف برای محافظت از نرده ها استفاده می شد. یکی از ویژگی‌های فنی که مطمئناً عمر طولانی‌تری را برای سیستم تضمین می‌کند، قرار دادن همه کابل‌ها و حسگرهای MEMS در لوله‌ها و جعبه‌های فلزی مقاوم TAZ برای جلوگیری از آسیب‌های تصادفی یا غیر تصادفی بود.

دستگاه های منطق فازی دیجیتال قابل اعتماد، 100% طراحی و ساخته شده در ایتالیا توسط کارخانه CIAS انتخاب شده اند. مجموعه گسترده CIAS با ارائه ترکیبی از فناوری‌ها، مانند مایکروویو خطی، حسگرهای MEMS حصاری و رادار FSK، پیچیدگی محیط‌های نامنظم را برآورده می‌کند. پس از چنین کاربرد، هیچ شکی باقی نمی ماند که فناوری های الکترونیکی پیچیده مانند حسگرهای حصار MEMS و موانع مایکروویو، حتی نزدیک به هادی های الکتریکی تا 150 کیلو ولت می توانند به خوبی کار کنند.

سیگنال‌های هشدار از دستگاه‌های دیجیتال CIAS را می‌توان به سه روش ارائه کرد: تماس، RS-485 و IP، که ایمنی داده‌های هشدار رمزگذاری‌شده AES128 و حفاظت‌شده IEEE802.1X را تضمین می‌کند. همه سیستم ها با فناوری فیبر نوری همراه با دوربین های IP برای بررسی آلارم های تولید شده متصل هستند. این تضمین می کند که پلت فرم PSIM حداکثر درجه امنیت را در برابر هر گونه حملات مزاحم ارائه می دهد.

CIAS توسط XtraVision توزیع شده است.وام)

فن‌آوری‌های جدید مانند سیستم چندحسی خود تطبیقی ​​SYNAPSES برای ادغام سیستم‌های ویدئویی با دستگاه‌های امنیتی محیطی استفاده خواهد شد. با مرتبط کردن جریان ویدئویی RTSP دوربین‌های نصب‌شده در سایت‌ها، با حسگرهای دیجیتال، آستانه‌های حساسیت می‌توانند به صورت پویا تطبیق داده شوند، بنابراین POD (احتمال تشخیص) و NAR (نرخ هشدار مزاحم) سیستم محیطی کلی کاهش می‌یابد.

CIAS برای محیط های پیچیده انتخاب شده است

شماره 8 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

مزایای یکپارچه سازی بین سیستم های محیطی


منبع: https://www.securitysa.com/18393R

در ایتالیا، گروه A2A با 12 میلیارد یورو درآمد و 13200 کارمند، بسیاری از خدمات عمومی مهم مانند تولید انرژی، فروش و توزیع، گرمایش منطقه ای، جمع آوری و بازیافت زباله، تحرک الکتریکی و خدمات هوشمند برای شهرها، روشنایی عمومی را مدیریت می کند. و تامین آب در سطح ملی

آن زیرساخت‌های حیاتی با اهمیت ملی، مانند نیروگاه‌های تولید برق آبی و گاز، ایستگاه‌های تبدیل، ایستگاه‌های بازیافت و نیروگاه‌های تبدیل زباله به انرژی، در سراسر قلمرو پراکنده هستند. تخمین زده می شود که بیش از 10 کیلومتر بین نرده ها، دیوارها و لوله های تامین محافظت شده است. چالش تضمین بازگشت سرمایه (بازگشت سرمایه) بر اساس استهلاک فناوری حداقل 10 سال خدمات، درست از مرحله طراحی است.

سیستم های تکامل یافته و کارآمد