Citadel راه حل های قلعه را راه اندازی کرد – شماره 2/3 2023

Funmilayo Soluade نتیجه گیری می کند: “راه اندازی Fortress در بازار آفریقای جنوبی با معرفی آن به بازارهای بین المللی، به ویژه در موریس، کانادا و ایالات متحده آمریکا دنبال خواهد شد.”

در قلب قلعه، هدف پشتیبانی از فرآیند تصمیم‌گیری برای جایگزینی دارایی و مدیریت هزینه دارایی با داده‌های واقعی و دقیق، از طریق ارائه گزارش‌های به موقع و هوش تجاری است. بنابراین، این سیستم شامل یک ماژول گزارش‌دهی اختصاصی است که با داشبوردی کامل می‌شود که KPIهای مدیریت دارایی ضروری را که وضعیت را در یک نگاه برجسته می‌کند، نظارت می‌کند. همچنین فهرستی جامع از الگوهای گزارش خارج از جعبه و همچنین قابلیتی برای کاربران برای تعامل با داده های موجود در سیستم با فیلتر کردن و برش دادن گزارش ها ارائه می کند.

سرمایه خلوت.

5. اداره و بازرسی قرارداد

6. بسته

با استفاده از Fortress، سازمان‌ها می‌توانند موجودی، مدیریت نگهداری و عملیات، و همچنین برنامه‌ریزی چرخه حیات جامع را برای نسل‌های فعلی و آینده سازمان تضمین کنند.

طول عمر دارایی طولانی تر

برنامه ریزی و کسب

این ماژول مخزن تمام تراکنش های مالی مربوط به دارایی است. برای حمایت از مشتری با داده‌های مالی تاریخی مورد نیاز برای اتخاذ تصمیم‌های برنامه‌ریزی CAPEX و OPEX، سیستم ردیابی تمام هزینه‌های متحمل شده در طول چرخه عمر دارایی را انجام می‌دهد.

یک روش هفت مرحله ای مورد توجه قرار می گیرد که شامل موارد زیر است:

1. آغاز

اولو سولواد، مدیر عامل سیتادل، توضیح می‌دهد که در حال حاضر، تنها چند ابزار نرم‌افزاری برای AMS در دسترس هستند و شرکت‌ها باید بر استراتژی‌های تعمیر و نگهداری واکنشی تکیه کنند. Fortress با ارائه یک رویکرد پیشگیرانه این نقص را برطرف می کند. زوال دارایی ها به دلیل مدیریت ضعیف دارایی و پروژه منجر به از دست دادن درآمد و در نهایت آسیب به شهرت می شود.

7. مدیریت عملیات

او می افزاید زمانی که یک قرارداد تعمیر و نگهداری برای یک مشتری با دارایی های موجود تضمین می شود و یک پروژه جدید ایجاد می شود و به آن قرارداد مرتبط می شود، پروژه باید به طور خودکار به مرحله هفتم منتقل شود. “این یک پیشنهاد مهم به محیط ساخته شده در سراسر جهان است.”

Citadel House of Technologies اخیراً Fortress Solutions را راه‌اندازی کرده است، یک پروژه دیجیتالی به خوبی تعریف شده و راه‌حل مدیریت دارایی (AMS) که نیاز حیاتی متخصصان را برای مدیریت پروژه‌ها و دارایی‌ها در کل چرخه عمر و دستیابی به برتری عملیاتی پایدار برطرف می‌کند.

چابالالا اجزای تشکیل دهنده راه حل قلعه را توضیح می دهد:

مدیریت مالی

قلعه می تواند توسط هر سازمان یا موسسه ای که دارایی و عملیات تعمیر و نگهداری است مورد استفاده قرار گیرد. اینها شامل موسسات آموزشی و پزشکی، شرکت های خصوصی و تجاری و همچنین عملیات مرکز داده می شود.

برای اطلاعات بیشتر، با Citadel House of Technologies International تماس بگیرید. 5414 805 11 27 +، [email protected].منبع: https://www.securitysa.com/19409R

گزارش ها

در سال 2021، تست کاربر توسط مهندسان نرم افزار از سراسر جهان از جمله انگلستان، نیجریه و استان های مختلف آفریقای جنوبی انجام شد. Nyiko Chabalala، مهندس خدمات ساختمان/تحقیق و توسعه توضیح می‌دهد: «به‌علاوه، یک برنامه تلفن همراه توسعه یافته است.

سیتادل Fortress Solutions را راه اندازی کرد

شماره 2/3 2023 مدیریت دارایی، EAS، RFIDاخبار، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

با تمرکز بیشتر بر برنامه ریزی نگهداری و جایگزینی دارایی، Fortress فعالیت های برنامه ریزی و اکتساب چرخه عمر دارایی را در یک ماژول واحد ترکیب می کند. Funmilayo Soluade می‌افزاید: این فعالیت‌ها شامل، اما نه محدود به، تعامل فروشنده و ارائه‌دهنده خدمات، برنامه‌ریزی تدارکات، مدیریت تعریف طبقه دارایی و مدیریت ثبت دارایی است.

4. اسناد و تدارکات

در سال 2017، Fortress Solutions به وکلای ثبت اختراع ارائه شد و پتنت در سال 2019 اعطا شد. پس از آن، این مفهوم به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار با محدوده کاری ارائه شد که محصولات تحویلی، ظاهر آن و معیارهای موفقیت برای شروع محصول را مشخص می‌کرد. توسعه و تست نرم افزار.

ماژول Asset Maintenance عملکردهای کلیدی مورد نیاز برای پردازش فعالیت‌های مربوط به تعمیر و نگهداری در دارایی را فراهم می‌کند، مانند تعریف زمان‌بندی تعمیر و نگهداری، و همچنین ایجاد، تخصیص، نظارت و تکمیل کارهای تعمیر و نگهداری.

Soluade توضیح می دهد: «آنچه Fortress را منحصر به فرد می کند، هفتمین مرحله از فرآیند مدیریت چرخه حیات است – بخش مدیریت عملیات. مرحله نهایی عملکرد مدیریت پروژه با هدف قراردادهای تعمیر و نگهداری دارایی داخلی است. هنگامی که یک پروژه خرید/اجرا در پایان دوره گارانتی به یک قرارداد تعمیر و نگهداری تبدیل می‌شود، پروژه باید به مرحله هفتم منتقل شود و قرارداد تعمیر و نگهداری به مرحله مرتبط شود.

3. توسعه طراحی

راه حل Funmilayo.

چرخه عمر دارایی با برنامه ریزی آغاز می شود. این عملکرد در حصول اطمینان از اینکه تمهیدات کافی برای هر سازمانی برای داشتن تعداد لازم از دارایی ها برای حداکثر بهره وری در همه زمان ها در نظر گرفته شده است بسیار مهم است.

Funmilayo Soluade، مدیر سیتادل، تصریح کرد که مطالعات فنی متعدد نشان می دهد که نگهداری منظم دارایی ها منجر به طول عمر قابل ملاحظه ای طولانی تر برای دارایی می شود. علاوه بر این، اگر تعمیر و نگهداری در فواصل بهینه انجام شود، منجر به نگهداری بسیار مقرون به صرفه تری می شود که منجر به صرفه جویی قابل توجهی برای مالک دارایی می شود.

مدیریت پروژه

2. مفهوم و قابلیت

نگهداری دارایی