City Group Security برندها را ادغام کرد


شرکت امنیتی امنیت گروه شهر گزارش می دهد که آنها در یک تجارت عملیاتی از چهار برند ادغام شده اند.

سایمون گیلزمدیر عامل سیتی گروپ، که در تصویر دیده می شود، گفت: «امروز یک مناسبت بسیار هیجان انگیز و فرخنده است، زیرا این روز اولین روز امنیت گروه شهر است. در حالی که به کسب و کاری که تبدیل شده ایم بسیار افتخار می کنم، و انرژی و اشتیاقی که در کسب و کار می بینم، همچنین می خواستم از همه برای تمام زحماتشان در تحقق این امر تشکر کنم. تک تک افراد وام داده اند و خستگی ناپذیر روی این موضوع کار کرده اند. اما در غیر این صورت، کار تازه شروع شده است، زیرا این حرکت به سمت یک کسب‌وکار اولین قدم بسیاری از افراد در حین رشد است.

“کلید رشد تمرکز ما بر فرهنگ و مردم خواهد بود – که بیشتر به زودی ارائه می شود – زیرا با ایجاد یک فرهنگ عالی و تمرکز بر کسب و کار واقعی مردم، عملکرد عملیاتی فوق العاده ای ارائه خواهیم کرد و در نتیجه جدید جذب خواهیم کرد. مشتریان مشتریان ما از ادغام برندهای ما بسیار باور دارند و از آن حمایت می کنند، زیرا از پیچیدگی متنفرند و رویکرد سادگی ما را برای تجارت دوست دارند. در نتیجه ما مشارکت عمیق تری با مشتریان خود خواهیم داشت. ما متعهد به ارائه خدمات برجسته و در عین حال نشان دادن درک قوی از نیازهای مشتری از طریق برابری، برابری، تنوع و شمول، مسئولیت اجتماعی شرکتی و ارزش اجتماعی در جامعه هستیم.

ما اکنون تیم فوق‌العاده‌ای داریم و نمی‌توانم منتظر بمانم تا شش ماه دیگر به کجا خواهیم رسید.»

در مورد شرکت

سیتی گروپ سکیوریتی مستقر در لندن است و عضوی از گروه شرکت های نگهبانی عمدتاً متمرکز در شهر لندن، شورای امنیت شهر است. و پیمانکار مورد تایید سازمان امنیت صنعت می باشد. بازدید کنید https://www.citygroupsecurity.com/.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/city-group-security-merge-brands/