COP UK خریداری شد | امنیت حرفه ای


One Stop CCTV Limited سرمایه سهام COP UK را تصاحب کرده است. COP UK مستقر در Saddleworth در حومه منچستر در سال 1996 تاسیس شد و توزیع کننده دوربین مدار بسته و محصولات مرتبط است.

حاریس اقبال، دکتر One Stop گفت: «خرید COP UK فرصتی فوق‌العاده برای رشد کسب‌وکار توزیع بر مبنای ملی با سرمایه‌گذاری قابل توجهی که در ماه‌های آینده معرفی می‌شود، فراهم می‌کند. One Stop و COP UK اکنون به سریع ترین شرکت توزیع HIK Vision در بریتانیا تبدیل شده اند. این امر رشد سریع را بدون به خطر انداختن کیفیت استثنایی خدمات تسهیل می‌کند که COP انگلستان به آن مشهور شده است. دانش و پشتیبانی تیم مجرب COP UK به پرورش فرصت های جدید برای مشتریان ما در یک بازار بسیار رقابتی کمک می کند.

کریس بنتلی، مدیر عامل COP UK گفت: «خبر عالی برای مشتریان ما این است که این خرید هیچ یک از ارزش‌های اصلی را که باعث شده است COP UK به یک تجارت موفق در 26 سال گذشته تبدیل شود، تغییر نخواهد داد. سرمایه گذاری One Stop به COP UK این امکان را می دهد که در بسیاری از زمینه ها گسترش یابد و به ارائه پشتیبانی استثنایی مشتری که مترادف با آن شده ایم ادامه دهد.

و جیمز بنتلی، مدیر کل در COP UK گفت: “COP UK از زمان شکل گیری آن در سال 1996 یک تجارت خانوادگی بوده است و ما کاملاً بر خدمات و پشتیبانی متمرکز بوده ایم. من خوشحالم که COP UK سرمایه‌گذاری را دریافت می‌کند که به ما امکان می‌دهد نه تنها این کار را ادامه دهیم، بلکه دامنه محصولات خود و تیمی که از آن‌ها حمایت می‌کند را نیز بهبود و گسترش دهیم.»

تیم مدیریت توزیع کننده به رهبری کریس بنتلی و جیمز بنتلی باقی خواهند ماند.

در مورد شرکت

بازدید کنید https://www.cop-eu.com/. از جمله محصولات توزیع شده نظارت تصویری از هایک ویژن، توشیبا هارد دیسک های نظارتی و تشخیص حرکت از GJD.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/cop-uk-acquired/