Cyber ​​Essentials Plus | امنیت حرفه ای


سازنده کنترل دسترسی TDSi گواهینامه Cyber ​​Essentials Plus را دریافت کرده است. این به دنبال صدور گواهینامه اولیه اولیه آن، Cyber ​​Essentials در ماه ژوئن است. طرح بریتانیا توسط دولت از طریق مرکز رسمی امنیت سایبری ملی (NCSC) پشتیبانی می شود. به طور خلاصه، Cyber ​​Essentials به هر اندازه یا نوع سازمانی کمک می کند تا از خود، مشتریان و شرکای خود و هر کس دیگری که به آن متکی است در برابر طیف وسیعی از حملات سایبری رایج و بالقوه خطرناک محافظت کند.

الکس رامسی، مدیر فروش TDSi، در تصویر، گفت: «ما از دریافت گواهینامه Cyber ​​Essentials Plus خوشحالیم، که همچنان بر پایه گواهی اولیه ما در اوایل سال جاری استوار است. داشتن این سطح ارزیابی اضافی، نشانه روشنی برای مشتریان و شرکای TDSi است که ما امنیت سایبری خود را به همان اندازه محصولاتمان جدی می‌گیریم و هیچ بخشی از عملیات ما در معرض تهدیدات احتمالی قرار نمی‌گیرد.»

برای به دست آوردن Cyber ​​Essentials Plus، زیرساخت فناوری اطلاعات TDSi به صورت حضوری مورد ارزیابی قرار گرفت، پس از یک ارزیابی اولیه از راه دور برای اولیه ضروریات سایبری TDSi توسط نهاد صدور گواهینامه IASME Consortium Ltd. با آزمایش شبکه TDSi و دستگاه های IT، ارزیاب قادر به بررسی هرگونه مشکل احتمالی بود. که ممکن است در مرحله خودارزیابی نادیده گرفته شده باشد و در صورت نیاز مشاوره ارائه شود.

Cyber ​​Essentials Plus TDSi را قادر می‌سازد تا امنیت سایبری کل فناوری اطلاعات خود از جمله سیستم‌های در محل، دستگاه خود را بیاورید (BYOD)، سیستم‌های مبتنی بر ابر، و سرویس‌های فناوری اطلاعات با مدیریت خارجی، و مواردی مانند مدیریت رمز عبور مناسب، حفاظت از بدافزار و به‌روزرسانی‌های امنیتی را نشان دهد. مدیریت.

الکس افزود: “این مدرک دیگری است که TDSi و محصولات ما بالاترین سطح حفاظت و امنیت را ارائه می دهند. هر سیستم امنیتی – چه امنیت فیزیکی و چه امنیت فناوری اطلاعات – فقط به اندازه ضعیف ترین نقطه محافظت می شود. با توجه به اینکه دو طرف امنیت اکنون به طور جدانشدنی به هم مرتبط هستند، ضروری است که یکپارچگی کامل فناوری اطلاعات را نشان دهیم و Cyber ​​Essentials Plus دقیقاً این کار را انجام می دهد، بنابراین ما بسیار مفتخریم که این آخرین گواهینامه را به عنوان مدرکی بر این امر به رخ می کشیم.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/access-control/cyber-essentials-plus-2/