Dahua Insider Series برای دسترسی بدون لمس – شماره 2/3 2023 – Dahua Technology آفریقای جنوبی

علاوه بر این، این راه حل همچنین مجهز به یک پلت فرم مدیریت کنترل دسترسی است که عملیات وب محور را فراهم می کند و نیاز به پیکربندی پلت فرم اضافی را از بین می برد. از یک کنترلر اصلی و 19 کنترلر فرعی پشتیبانی می کند که امکان دسترسی به 1000 کاربر و 40 در را فراهم می کند. این سیستم سبک وزن، مدیریت کاربر، مدیریت دستگاه کنترل دسترسی، و ارتباط جهانی هشدار، و همچنین نظارت بلادرنگ از وضعیت کنترل دسترسی، گزارش اطلاعات رویداد، و کنترل از راه دور درها را ارائه می دهد.

با ظهور فناوری بی سیم، کنترل دسترسی به سرعت به سمت گزینه های تلفن همراه تغییر می کند، و راحتی عامل اصلی پذیرش کنترل دسترسی موبایل در جهان است. در راستای این روند جهانی، داهوا اخیراً راه‌حل دسترسی بدون لمس متشکل از دستگاه‌های سری Insider را راه‌اندازی کرده است که دسترسی بدون لمس، یک سیستم سبک وزن با نصب ساده‌شده را ارائه می‌دهد و راحتی و امنیت زیادی را برای نصب‌کنندگان سیستم و کاربران نهایی فراهم می‌کند.

راه حل کنترل دسترسی سری Insider برای رفع این مشکلات طراحی شده است. این راه حل دسترسی بدون لمس (از طریق بلوتوث) را با استفاده از برنامه تلفن همراه DMSS ارائه می دهد. دارای سه حالت فاصله (کوتاه برد: 0-20 سانتی متر؛ میان برد: 1-2 متر؛ برد بلند: 2-10 متر) و دو حالت ماشه (معمولی، لرزش). قابل ذکر است که شماره کارت تولید شده از درخواست کارت بلوتوث در پلتفرم Dcloud منحصر به فرد و رمزگذاری شده است و در عین حال راحتی و امنیت را تضمین می کند.

به طور کلی، راه حل کنترل دسترسی سری Insider یک سیستم کنترل دسترسی راحت و ایمن است که دسترسی بدون لمس را از طریق برنامه تلفن همراه DMSS فراهم می کند. یک سیستم سبک وزن با یک پلت فرم مدیریت متمرکز و فرآیند نصب ساده، آن را برای سناریوهای کاربردی مختلف مانند دفاتر، گالری ها، مدرسه، کارخانه و موارد دیگر ایده آل می کند.وام)

پیاده سازی کنترل دسترسی کارآمد یک چالش بزرگ برای برنامه های سناریویی با اندازه کوچک و متوسط ​​است. کنترل دسترسی سنتی که از کارت‌ها یا کلیدهای فیزیکی استفاده می‌کند، بدون شک دردسرساز است، به‌ویژه برای کسانی که اغلب کارت‌های دسترسی خود را گم یا فراموش می‌کنند. همچنین اغلب با سیستم‌های پیچیده و پلتفرم‌های اضافی همراه است که نیاز به پیکربندی اضافی دارند. همچنین، نصب به دلیل سیم کشی پیچیده برای برق، شبکه و غیره می تواند دشوار باشد، که بر هزینه های کلی استقرار کل سیستم تأثیر منفی می گذارد.


منبع: https://www.securitysa.com/19377R

Dahua Insider Series برای دسترسی بدون لمس

شماره 2/3 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

کنترلر وب سیستم از طریق PoE به قفل ها و خواننده ها برق می دهد که هزینه کابل کشی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این سیستم همچنین می‌تواند نمودار رابط سخت‌افزاری را برای هدایت مؤثر سیم‌کشی و ساده‌سازی ساخت‌وساز برای نصاب‌ها ایجاد کند.