DeltaTrak و Ericsson IoT قابلیت ردیابی زنجیره سرد را در زمان واقعی ارائه می دهند – شماره 7 2022

DeltaTrak و Ericsson IoT قابلیت ردیابی زنجیره سرد را در زمان واقعی ارائه می دهند

شماره 7 2022 اخبار، محصولات، لجستیک (صنعت)

تنها در ایالات متحده، از دست دادن مواد غذایی و ضایعات منجر به 170 میلیون تن CO2 می شود2 بر اساس گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست، انتشار گازهای گلخانه‌ای در سال، بدون احتساب انتشار مواد غذایی هدر رفته به محل‌های دفن زباله – اهمیت تلاش برای حذف زباله را نشان می‌دهد.

فردریک وو، مدیرعامل و موسس DeltaTrak، گفت: «به‌عنوان نشان‌دهنده جدیدترین نوآوری‌های DeltaTrak، پیشرفت‌های IoT سلولی، پیشنهادات اکوسیستم ثبت شده ما را قادر می‌سازد تا زنجیره‌ای از قابلیت‌های نگهداری را ارائه دهد.» مشاهده عملی داده ها از اکوسیستم زنجیره ای نگهداری فلش تراک در زمان واقعی می تواند ماندگاری محصول را بهبود بخشد و فساد، ضایعات مواد غذایی و CO را کاهش دهد.2 انتشارات.»

جدای از فساد مواد غذایی در حین حمل و نقل، یک چالش دیگر این است که بین 5 تا 10 درصد از کانتینرهای حمل و نقل معمولاً در قرنطینه به محض رسیدن به بندر نگهداری می شوند و در انتظار تأیید درجه حرارت هستند. اگر این ظروف باز شوند، کالا در معرض مفقود شدن و هدر رفتن است. دستگاه‌های ردیاب دلتاتراک که در داخل کانتینرها قرار می‌گیرند می‌توانند داده‌های شرایط محیطی بحرانی را بدون شکستن مهر و موم کالا ارائه دهند.

در میان اختلالات لجستیکی جهانی، کمبود گسترده مواد غذایی و بحران‌های زیست‌محیطی، DeltaTrak و Ericsson IoT برای مبارزه با ضایعات مواد غذایی گرد هم می‌آیند و با انجام این کار، تأثیر مثبتی بر پایداری ایجاد می‌کنند. بر اساس گزارش سازمان ملل، بین سال‌های 2019 تا 2022، تعداد افراد مبتلا به سوء تغذیه در جهان تقریباً 150 میلیون افزایش یافته است. و در حالی که بسیاری برای ارسال کمک به افراد نیازمند کار می کنند، بسیاری از این مواد غذایی در حمل و نقل خطر فاسد شدن دارند.

بهبود فناوری ردیابی زنجیره سرد بدون شک برای صنعت لجستیک مواد غذایی مفید است، اما مزایای آن فراتر از آن است. با افزایش قابلیت ردیابی موقعیت مکانی و شرایط محیطی در زمان واقعی از طریق پلت فرم شتاب دهنده اینترنت اشیا اریکسون و اتصال دویچه تلکام، شفافیت زنجیره تامین را با حذف نقاط کور و اجازه نظارت بر کالاها از مبدا تا مقصد را به میزان قابل توجهی ارتقا خواهیم داد. این به نوبه خود به محیط زیست کمک می کند و به آینده ای پایدارتر کمک می کند.منبع: https://www.securitysa.com/17991R

تجارت اینترنت اشیا (IoT) اریکسون و DeltaTrak همکاری خود را از طریق Deutsche Telekom اعلام کردند که منجر به افزایش قابلیت ردیابی زنجیره سرد با استفاده از پلت فرم شتاب دهنده اینترنت اشیا اریکسون خواهد شد.

این همکاری با ارائه داده‌های ردیابی بلادرنگ برای مواد غذایی فاسد شدنی و محصولات زیست دارویی در حمل و نقل، دید زنجیره غذایی را غنی‌تر می‌کند، ایمنی غذا و دارو را افزایش می‌دهد و در نتیجه ضایعات را کاهش می‌دهد و در عین حال پایداری و آگاهی زیست‌محیطی در عملیات حمل و نقل را امکان‌پذیر می‌سازد. Deutsche Telekom اتصال جهانی قابل اعتماد و ایمن را فراهم می کند که برای فعال کردن انتقال داده ها در زمان واقعی کلیدی است.

به عنوان مشتری Deutsche Telekom، DeltaTrak از قدرت پلت فرم شتاب دهنده اینترنت اشیا اریکسون برای به دست آوردن داده های ردیابی بلادرنگ برای مواد فاسدشدنی در کل فرآیند حمل و نقل استفاده می کند و با افزایش ایمنی و کاهش ضایعات، به مزایای اینترنت اشیا در لجستیک غذایی و دارویی پی می برد. . تقریباً یک سوم مواد غذایی تولید شده در جهان از بین می‌رود یا هدر می‌رود – این امر بر اهمیت داشتن داده‌های جامع و در زمان واقعی در مورد مواد غذایی در حال حمل و نقل برای اطمینان از حفظ شرایط محیطی مناسب مانند رطوبت و دما تأکید می‌کند.