Digifort، Cortech ادغام | امنیت حرفه ای


دیجیفورت انگلستان ادغام دو جهته با Cortech را گزارش می کند دانشمند کامپیوتر سیستم مدیریت دوربین مدار بسته MV. این یکپارچه‌سازی Datalog MV را قادر می‌سازد تا نرم‌افزار مدیریت ویدیوی Digifort (VMS)، از جمله گزینه‌هایی برای تجزیه و تحلیل، تشخیص شماره پلاک و تشخیص چهره را کنترل کند. Digifort در ازای آن، اطلاعاتی را برای کمک به مدیریت سایت Datalog ارائه می‌کند، مانند دوربین، سرور، خرابی و وضعیت هشدار.

جیسون بلوندل، رئیس فروش و بازاریابی در Cortech Developments، گفت: «Datalog MV Cortech به اپراتورهای دوربین مداربسته یک پلت فرم هماهنگ برای مدیریت محلی و از راه دور سایت ارائه می دهد. این شامل گزارش جامع و کاملاً حسابرسی شده از تمام حوادث سایت، ردیابی شواهد و تجزیه و تحلیل است. آلارم‌ها و رویدادهای سیستم امنیتی از سیستم‌های چندگانه، شخص ثالث، ساختمان، آتش نشانی، ایمنی و ایمنی شناسایی، هماهنگ و اولویت‌بندی می‌شوند. هشدارها و رویدادها به‌صورت بصری با «بازپخش ویدیویی» فیلم‌های ویدیویی زنده، قبل از زنگ هشدار، پس از زنگ هشدار و بایگانی‌شده تأیید می‌شوند.»

و Nick Bowden، MD Digifort UK، گفت: “ادغام شریک برتر Digifort با Cortech، قابلیت دوربین مدار بسته Datalog MV را افزایش می دهد. این گزینه‌های ساده و توسعه‌یافته را برای دوربین‌ها، دستگاه‌ها و سیستم‌ها و گزینه‌های مدولار برای تجزیه و تحلیل عصبی نسل بعدی با جستجوی ابرداده، تجزیه و تحلیل لبه، LPR ارائه می‌کند. [licence plate recognition]و تشخیص چهره از ادغام SDK Digifort با بیش از 400 برند سازنده دوربین و بیش از 10000 دوربین سود می برد. پشتیبانی از خطای سرور در ضبط آینه ای، نسبت و موازی. گوش دادن و راه اندازی صدا را فعال می کند. و ویژگی هایی مانند نقشه های گوگل، کنترل جوی استیک و مشاهده و پخش گوشی هوشمند را اضافه می کند. ادغام دیوار ویدئویی جامع نیز با کنترل جامع هشدار و رویداد گنجانده شده است.

ما همچنین طراحی سیستم را ارائه می دهیم. راه حل های بهینه شده سرور و رایانه شخصی؛ آموزش فنی و فروش؛ خدمات پیش از استقرار مانند پیکربندی و برنامه ریزی پروژه؛ و راه اندازی سایت برای پشتیبانی از همه پروژه ها.

بازدید از: https://www.linkedin.com/company/security-buying-group-limited/posts.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/digifort-cortech-integrate/