DoorbellCam و DoorbellChime | امنیت حرفه ای


جدید از شرکت محصولات دزدگیر نفوذی پیرونیکس محصولات خانه هوشمند و ویژگی های جدید برنامه HomeControl2.0 آن است. اپلیکیشن دستگاه هوشمند HomeControl2.0 برای مدیریت و کنترل سیستم های امنیتی است.

Laurence Kenny، مدیر بازاریابی، گفت: “ما سخت کار کرده ایم تا تعدادی از محصولات و ویژگی های جدید را برای HomeControl2.0 توسعه دهیم که راه حل های نوآورانه ای را برای افزایش رشد و ارائه ارزش واقعی مشتری به نصابان ما ارائه می دهد.”

همراه با هشدارهای حصار جغرافیایی، ورود به سیستم بیومتریک و ناوبری بصری، HomeControl2.0 اکنون با SmartPlug کار می کند. این به‌روزرسانی پیکربندی صحنه‌ها و اتوماسیون‌ها را با استفاده از SmartPlug، در تصویر، فعال می‌کند، که همچنین کنترل روشن/خاموش دستگاه و نظارت بر مصرف انرژی را ارائه می‌دهد. این برنامه اکنون یک هشدار کمک شخصی نیز ارائه می دهد. اگر کسی در موقعیتی ناراحت‌کننده یا بالقوه تهدیدکننده قرار بگیرد، ویژگی امنیتی شخصی جدید این برنامه به او اجازه می‌دهد تا با ارسال یک اعلان به خانواده و/یا دوستان مبنی بر نیاز به کمک، چه در داخل و چه در خارج از خانه، زنگ خطر را به صدا درآورد.

یک کاربر افراد را به «حباب» امنیتی خود می‌سازد و اضافه می‌کند، به طوری که می‌توان با فشار دادن یک دکمه، هشدار ایمنی برای آنها ارسال و دریافت کرد.

لورنس گفت: “با فشار دادن دکمه “SOS”، کاربران می‌توانند یک اعلان فشار فوری به دستگاه‌های دیگر اعضای حباب ارسال کنند و در مورد پریشانی هشدار داده و موقعیت جغرافیایی آنها را به اشتراک بگذارند. سپس گیرنده(های) می توانند اقدامی انجام دهند و نقشه های گوگل یا اپل را باز کنند تا در صورت لزوم سریعاً کاربر را پیدا کرده و به کمک آن بیایند.

این عالی است که می‌توانید ارزش بیشتری به برنامه اضافه کنید و به نصب‌کنندگان اجازه دهید موارد بیشتری را در گفتگوهای فروش Enforcer با مشتریان خود وارد کنند. ما همچنان متعهد به توسعه HomeControl2.0 به عنوان ابزار کنترل و مدیریت سیستم امنیتی و اکنون به عنوان یک پیشنهاد امنیتی شخصی نیز هستیم.

در حالی که این ویژگی هشدار کمکی برای افزودن لایه ای از امنیت شخصی طراحی شده است، این برنامه به عنوان جایگزینی برای سایر اقدامات امنیتی شخصی یا به عنوان جایگزینی برای تماس با خدمات اضطراری در نظر گرفته نشده است، شرکت محصول تاکید می کند.

DoorbellCam دوربین زنگ در فضای باز و بدون سیم ما است که محافظت از ورودی اصلی و ارتباط دو طرفه را ارائه می دهد، در حالی که DoorbellChime یک صداگیر با باتری است تا هنگام فشار دادن زنگ در، پوشش صوتی را در سراسر ملک ارائه دهد.

دوربین DoorbellCam متصل به وای فای که با باتری کار می کند دارای ویدئوی Full-HD، نمای زاویه باز ۱۳۰ درجه، تشخیص حرکت، اعلان های زمان واقعی و عملکرد فشار به صحبت است. کاربران می‌توانند ببینند چه اتفاقی در آستانه خانه‌شان می‌افتد و حتی زمانی که در آنجا نیستند، در را پاسخ دهند.

این دستگاه با HomeControl2.0 جفت می شود تا وقتی کسی در درب منزل است، اعلان ارائه کند. و با میکروفون و بلندگوی خود کاربر می تواند از بازدیدکنندگان و تحویل مستقیم استقبال کند.

DoorbellCam برای همه کار می کند، بدون توجه به ملک یا درب. بدون سیم، نصب آن آسان است و برای کار کردن به سیستم امنیتی Pyronix نیازی ندارد.

در مورد نصب، نیازی به منبع تغذیه 240 VAC نیست و تمام وسایل و اتصالات همراه محصول است، بنابراین می توان آن را در هر کجا که ترجیح داد نصب کرد. همچنین دارای جفت شدن با DoorbellChime است که از طریق کانال RF خود کار می کند. بیش از 3000 دقیقه فیلم و عکس های گرفته شده را می توان با یک کارت SD 32 گیگابایتی درج شده ذخیره، پخش و بررسی کرد.

مانند SmartPlug، DoorbellCam را می توان با سایر محصولات خانه هوشمند Pyronix ادغام کرد. برای مثال، می‌توان صحنه‌ها و اتوماسیون‌ها را طوری تنظیم کرد که اگر زنگ در در شب فشار داده شود، به‌طور خودکار چراغ را روشن می‌کنند.

لورنس گفت: “در حال حاضر زمان بسیار هیجان انگیزی برای Pyronix است، زیرا ما در بازار امنیت اینترنت اشیا پیشرفت می کنیم و به توسعه محدوده امنیتی خانه های هوشمند خود ادامه می دهیم. ما همچنان متعهد هستیم که مرزهای فناوری را برای ارائه راه‌حل‌های کاملی که برای نصب‌کنندگان و کاربران ما کار می‌کند، پیش ببریم.»

درباره HomeControl2.0

این در پلتفرم‌های اندروید و iOS موجود است و می‌توانید آن را از طریق فروشگاه Play یا Apple App Store دانلود کنید و از طریق زیرساخت PyronixCloud به سیستم‌های Pyronix متصل شوید. از www.pyronix.com دیدن کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/alarms/doorbellcam-and-doorbellchime/