e-con Systems دوربین HDR کم نور GigE را راه اندازی کرد – شماره 6 2022

رابط GigE این دوربین انتقال مطمئن داده ها را تا فاصله 100 متر تضمین می کند. این همچنین یک دوربین PoE است که توانایی انتقال انرژی و همچنین داده ها را از طریق یک رابط GigE ارائه می دهد. همچنین، با پشتیبانی از پروتکل ONVIF ارائه می شود که امکان ادغام آسان با هر سیستم مبتنی بر ONVIF را فراهم می کند.

● Sony STARVIS IMX462 – قابلیت HDR، NIR و نور بسیار کم.

e-con Systems دوربین HDR کم نور GigE را راه اندازی کرد

شماره 6 2022 محصولات

ما شاهد تقاضای بالایی برای دوربین های OEM با اتصال قابل اعتماد و پشتیبانی از راه دور هستیم و در عین حال مشتریان می خواهند از زیرساخت های موجود خود برای کاهش هزینه توسعه محصول خود استفاده کنند. برای رفع این نیازها، ما اکنون RouteCAM_CU20 را راه‌اندازی کرده‌ایم، یک دوربین فول اچ‌دی، HDR مبتنی بر حسگر STARVIS سونی. Ranjith Kumar، رئیس واحد کسب و کار خرده فروشی در e-con Systems گفت: با این ویژگی ها، هدف ما ارائه بازارهای مختلف در برنامه هایی مانند ربات های متحرک مستقل، کشاورزی هوشمند، نظارت بر بیمار، مدیریت هوشمند ترافیک و پارکینگ، خرید مستقل و ربات های حضور از راه دور است. .

● پشتیبانی از پروتکل ONVIF.

e-con Systems، یک شرکت دوربین تعبیه شده، RouteCAM_CU20، یک دوربین فوق‌العاده کم نور HDR GigE با قابلیت همگام‌سازی شبکه را راه‌اندازی کرده است.

ویژگی های کلیدی RouteCAM_CU20:

RouteCAM_CU20 اولین محصول از سری RouteCAM است. این یک دوربین OEM HDR مبتنی بر حسگر Sony STARVIS IMX462 است که عملکرد عالی در نور کم و NIR (نزدیک مادون قرمز) دارد. دوربین را می توان به راحتی با تمام پلتفرم های پردازش تصویر از جمله پردازنده های x86 و پردازنده های ARM ادغام کرد.

● همگام سازی شبکه – برای ارائه جریان همزمان چند دوربینی.

● رمزگذاری H.264/H.265 – انتقال ویدئو با کیفیت بالا را با حداقل پهنای باند تضمین می کند.

● سفارشی سازی – می تواند از نظر اپتیک، فرم فاکتور و غیره برای برآورده کردن نیازهای مشتریان سفارشی شود.

● PoE – از تامین برق دوربین از طریق خود کابل داده اطمینان حاصل کنید.

اطلاعات بیشتر را در www.e-consystems.comمنبع: https://www.securitysa.com/17691R

● رابط GigE – اتصال قابل اعتماد را برای انتقال داده های ویدئویی تا فاصله 100 متر تضمین می کند.