Ecl-ips 20 است | امنیت حرفه ای


Educonnect Limited که به عنوان معامله می کند Ecl-ips، امسال بیستمین سالگرد خود را جشن می گیرد. این شرکت که در سپتامبر 2002 تأسیس شد، گزارش می دهد که به یک رکورد گردش مالی رسیده است.

مدیر عامل، آرون کرناگان گفت: “ما بسیار خوشحالیم که در این 20 سال زنده مانده ایم! از همه کارکنانی که به ما کمک کردند تا به سال 2022 برسیم و به رشد بیشتر ما کمک کردند، سپاسگزاریم. اینم تا 20 بعدی!»

این شرکت به سمت پروژه های بزرگتر حرکت کرده است و خدمات امنیتی یکپارچه را برای افراد با ارزش خالص که طیف وسیعی از نیازها را در املاک کشور خود دارند ارائه می دهد. آرون گفت: “من می خواستم از پروژه های پنج، ده و 20 دوربین به پروژه های 50، 100 و 200 دوربین با کنترل دسترسی حرکت کنم.”

این شرکت اضافه می کند که به دنبال افراد ماهر و با تجربه است. این به دنبال یک مدیر توسعه کسب و کار و حداقل یک مهندس جدید است که بتواند از پروژه های نصب در حال انجام یا در حال انجام پشتیبانی کند. مهندسان پروژه به طور ایده آل باید در نصب دوربین مدار بسته، هشدارهای نفوذی و سیستم های کنترل دسترسی تجربه داشته باشند.

آرون از سال 2005 برای Ecl-ips کار می کند و در سال 2007 شرکت را خریداری کرد. او در ابتدا از شبکه سیسکو و تخصص Netbotz خود برای به دست آوردن یک سری مشتری استفاده کرد. مدیر عملیات، دارن رو، در سال 2006 به عنوان مهندس پروژه به او ملحق شد و سپس راه خود را در کسب و کار ادامه داد.

از سال 2007، تجارت مرکز داده و نظارت اتاق ارتباطات به سمت امنیت و کنترل دسترسی گسترش یافته است. Ecl-ips از طریق همکاری با تولید کنندگان و توسعه دهندگان نرم افزار دوربین مدار بسته، کنترل دسترسی و هشدارهای مزاحم را ارائه می دهد.

دارن گفت: «ما همیشه به دنبال محصولاتی بوده‌ایم که با سبد ما مطابقت داشته باشند. ما تحقیقات و آزمایش های زیادی انجام می دهیم. ما محصولاتی را خریداری می کنیم تا بررسی کنیم که آیا مناسب هستند یا خیر، و اگر مناسب نیستند، ادامه نمی دهیم، ما بهترین راه حل را بررسی می کنیم.

اخیراً همچنین دوربین های بدن پوشیده، مولدهای مه امنیتی و سنسور هوشمند HALO را به عنوان یک دستگاه سه در یک سلامت، ایمنی و تشخیص بخار ارائه کرده است. بازدید کنید www.ecl-ips.com.

تصویر توسط Ecl-ips: دارن رو و آرون کرناگان.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/ecl-ips-is-20/