Enforcer V11 Upgrade Kit | امنیت حرفه ای


جدید از پیرونیکس کیت ارتقاء Enforcer V11 (کد محصول: ENF32UK/UPGRADE-WE) است.

یک نصب کننده هشدار می‌تواند سیستم‌ها را ارتقا دهد، و، شرکت محصول می‌افزاید، با ارائه سازگاری با برنامه دستگاه هوشمند HomeControl2.0، محصول CarDefender برای وسایل نقلیه، SmartPlug، AndroidTablet، DoorbellCam و موارد دیگر، پتانسیل تجاری تکراری را ایجاد کند.

Laurence Kenny، مدیر بازاریابی Pyronix، گفت: «پلتفرم V11 امنیت، اتوماسیون و ویدیو را در یک پلتفرم ترکیب می‌کند و این کیت به نصاب‌ها این امکان را می‌دهد تا این ارزش را به مشتریان فعلی اضافه کنند، بدون نیاز به تعویض کل پانل. ارائه استفاده از برنامه HomeControl2.0 ما برای کنترل امنیت، دوربین ها و SmartPlugs آنها، برای یک تجربه یکپارچه.”

این شرکت می‌گوید، توانایی ادغام SmartPlug با سیستم، نصاب را قادر می‌سازد تا وارد بازار خانه هوشمند شود. افزایش فروش به طوری که کاربران می توانند از صحنه ها یا اتوماسیون ها برای روشن و خاموش کردن لامپ ها در صورت لزوم استفاده کنند، یا با DoorbellCam ارتباط برقرار کنند تا با شناسایی بازدیدکنندگان، چراغ ها را روشن کنند. HomeControl2.0 ورود بیومتریک، هشدار کمک شخصی، یادآوری حصار جغرافیایی را برای مسلح کردن و خلع سلاح کردن سیستم به عنوان کاربر هنگام ورود/خروج از فاصله مشخص، مشاهده وضعیت سیستم، دوربین ها، SmartPlugs و موارد دیگر ارائه می دهد.

با Enforcer V11، کاربران همچنین می‌توانند از AndroidTablet با HomeControlHUB برای کنترل سیستم و مشاهده دوربین‌ها در هنگام حضور در محل یا استفاده به عنوان یک تبلت معمولی استفاده کنند. این رابط همچنین نام تجاری نصب‌کننده را از حساب PyronixCloud آن‌ها بیرون می‌کشد تا یک سیستم یکسان ارائه کند، یک گزینه اشتراک‌گذاری سریع برای کاربران دارد تا جزئیات نصب‌کننده را بر روی آن ارسال کنند و حتی می‌تواند به عنوان یک صفحه کلید قابل حمل در بازدیدهای تعمیر و نگهداری استفاده شود.

ارتقاء Enforcer estates به V11 همچنین سازگاری با SPEAKER/SOUNDER-WE شرکت را برای نشان دادن بصری و شنیداری فعالیت سیستم در سراسر یک ملک و همچنین CarDefender برای مبارزه با سرقت خودرو – فعال کردن زنگ خانه، ارسال اعلان از طریق HomeControl2 ارائه می‌کند. 0 یا هر دو در صورت تلاش برای ورود اجباری به وسیله نقلیه کاربر یا بردن آن.

V11 همچنین مناطق آتش‌سوزی به هم پیوسته را فراهم می‌کند که امکان اتصال دستگاه‌های ایمنی زندگی مانند SMOKE-WE و HEAT-WE را فراهم می‌کند. فعال کردن همه در صورت فعال شدن. تایمرهای اشغال را می توان در مناطق برنامه ریزی کرد تا یک ویژگی مراقبتی جدید ارائه دهد که از افراد مسن یا آسیب پذیر خانواده محافظت می کند. تنظیم تایمر در دستگاه‌های کلیدی در اطراف خانه برای ایجاد پاسخ مشخص در صورتی که هیچ حرکتی تشخیص داده نشود، و همچنین مناطق بدون نظارت که امکان افزودن دستگاه‌هایی مانند CarDefender را در اتومبیل‌ها، ون‌ها و کاروان‌ها فراهم می‌کند.

لورنس گفت: «با تغییر نیازهای کاربر و نوآوری‌های Enforcer V11، برای ما مهم بود که نصاب‌ها روشی سریع و کارآمد برای ارتقای املاک Enforcer موجود خود داشته باشند.

V11 یک نقطه عطف مهم در توسعه سیستم Enforcer است که یک راه‌حل کامل یک پلت فرم را ارائه می‌کند که نه تنها از اموال، بلکه از ساکنان آن، محیط اطراف، ون‌ها، کاروان‌ها، بستگان سالخورده و موارد دیگر محافظت می‌کند و در عین حال ارائه می‌کند. دسترسی به جریان های دوربین و کنترل دستگاه های هوشمند در اطراف خانه.

اکنون، نصاب‌ها می‌توانند این را به مشتریان فعلی ارائه دهند تا حفظ، ایجاد پتانسیل درآمد مکرر و افزایش طول عمر سیستم، بدون نیاز به تغییر کل پانل – باعث می‌شود هر املاک Enforcer موجود فرصتی برای نصب‌کننده برای سرمایه‌گذاری باشد. فروش تمام مزایای فعلی و آینده V11 برای ارائه ارزش بیشتر هم به مشتریان و هم برای تجارت آنها. این یک برد-برد است.»

کیت ارتقاء Enforcer V11 از یک PCB آماده V11 (برد مدار چاپی)، یک محفظه جدید برای منبع تغذیه و دستکش های ضد الکتریسیته ساکن تشکیل شده است. هنگام نصب PCB ضروری است که پوشش منبع تغذیه نیز با پوشش جدید ارائه شده جایگزین شود تا از عدم تداخل در ارتباطات Wi-Fi اطمینان حاصل شود.

پس از نصب Enforcer V11 Upgrade Kit، تمام برنامه ریزی های پنل قبلی نیاز به تکرار دارند. این شامل تمام تنظیمات، یادگیری مجدد همه دستگاه‌های بی‌سیم، اتصال PyronixCloud جدید و راه‌اندازی مجدد هر برنامه تلفن همراه است.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/alarms/enforcer-v11-upgrade-kit/