ESET به قدرت و محافظت از پیشرفت زنان در فناوری ادامه می دهد – شماره 5 2022

توصیه Beier برای زنانی که کار خود را در فناوری شروع می کنند این است که احساس قوی از خود داشته باشند. “به خودت و توانایی هایت ایمان داشته باش. قابلیت های اصلی مورد نیاز برای موفقیت در فناوری در مدرسه یا محل کار آموخته نمی شود: عزت نفس، مراقبت از خود و انعطاف پذیری کلیدی است. این افسانه تجاری وجود دارد که اگر می‌خواهید یک کارآفرین فناوری باشید، باید پیشینه فناوری داشته باشید، اما مهارت‌های نرم هنگام ورود به دنیای فناوری بسیار ارزشمند هستند.»

حرفه Noxolo Jubati در فناوری به عنوان یک کارآموز ESET در سال 2017 آغاز شد. او به طور پیوسته در نقش های مختلف پیشرفت کرده است و اکنون یک مدیر حساب با عملکرد برتر است. «ESET یک سیستم راهنمایی و آموزش قوی دارد که به تیم کمک می‌کند تا به‌روز و مطلع بماند. مدیر عامل ما یک رهبر الهام بخش است که با هر کارمندی یکسان رفتار می کند. او همیشه برای جلسات انفرادی در دسترس است تا در مورد چگونگی رسیدن به اهدافتان مشاوره بدهد.»

کری فلاندر.

به عنوان قهرمان پیشرفت دیجیتال، ESET مفتخر است که زنان را در نقش‌های پیشرو در سراسر فعالیت‌های خود، هم در پست‌های تخصصی MSP و سازمانی، و هم در بازاریابی، فروش و موارد دیگر، دارد. کری ون ولاندرن، مدیر عامل ESET آفریقای جنوبی، خاطرنشان می کند: «ESET همیشه یک چشم انداز آینده را در مورد نقش فناوری در زندگی مردم حفظ کرده است.

Van Vlaanderen می‌گوید که شرکای ESET همچنین از این باور اصلی حمایت می‌کنند که پیشرفت فناوری با موفقیت کلی زنان در صنعت مرتبط است. Aaishah Akoojee، مدیر عامل Sisonke Software Solutions و Lee Beier، مدیر حساب EOH BU در IOCO هر دو نمونه ای از آنچه از طریق عزم باورنکردنی ممکن است را نشان می دهند.

Van Vlaanderen می گوید داشتن یک فرهنگ فراگیر برای شرکت و افراد آن سودمند است. «در نهایت، کسب و کار مربوط به مردم است. وقتی زنان بتوانند به پتانسیل کامل خود دست یابند، این یک سود خالص برای کل سازمان و بهره‌وری، عملکرد و احساسات کارکنان آن است.»

ESET به قدرت و محافظت از پیشرفت زنان در فناوری ادامه می دهد

شماره 5 2022 اخبار

ESET از برابری تقریباً عالی در محل کار با تقسیم جنسیتی 50/50 برخوردار است. همچنین مسیر جدیدی را برای زنان جوانی که برای اولین بار وارد محل کار می‌شوند، ایجاد می‌کند و تنها در سال جاری 90 درصد کارآموزان زن را جذب می‌کنند.

آکوجی می‌گوید: «در ابتدا فقط با جنبه‌های مالی Sisonke Software Solutions درگیر بودم، اما با گذشت زمان، علاقه بیشتری به فناوری پیدا کردم. من شیفته این بودم که چگونه سیستم‌های فناوری می‌توانند راه‌حل‌های مرتبط را برای بسیاری از صنایع ارائه دهند. زمانی که من کارم را شروع کردم، تعداد زنان بسیار کمی در این صنعت وجود داشت، اما با گذشت سال‌ها، افزایش مداوم و تدریجی زنان در صنعت فناوری و پست‌های اجرایی افزایش یافت.

«تکنولوژی نحوه اتصال، ایجاد و همکاری ما است. ما برای کار و بیان خود به فناوری تکیه می کنیم. امروزه، جوامع و کسب‌وکارها از طریق نوآوری‌های دیجیتال ساخته می‌شوند و زنان اغلب در قلب این نوآوری‌ها قرار دارند، به همین دلیل است که ESET در هر فرصتی از پیشرفت زنان حمایت می‌کند.»

این احساسی است که توسط مدیر تمام وقت حساب های ESET، آلیسیا مشودولو به اشتراک گذاشته شده است. Mshudulu به عنوان مادر یک کودک یک ساله و تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی، می گوید که بودن در یک محیط کاری مشارکتی و حمایتی حیاتی است. «ESET ابزارها و راهنمایی‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا شما را به جایی که می‌خواهید در حرفه‌تان برسید، برساند. همیشه فضایی برای رشد در اختیار شما قرار می دهد.»

برای اطلاعات بیشتر با ESET-SA تماس بگیرید، +27 21 659 2000، [email protected]، www.eset.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/17386R

پیشرفت زنان در فناوری چیزی بیش از اعداد است. ESET مکانی برای رشد و یادگیری، ایجاد ارتباطات، و خلاقانه درگیر شدن در یک حرفه کامل در حالی که به عنوان بخشی از یک تیم منسجم کار می‌کند، است.» Van Vlaanderen می‌افزاید.