Evolving Management Solutions بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد – شماره 5 2022 – Evolving Management Solutions

Evolving Management Solutions بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد

شماره 5 2022 اخبار، کنترل دسترسی و مدیریت هویت

سالها تحقیق در مورد لزوم وجود صدا در ارتباط با فیدهای دوربین مدار بسته انجام شده است، و این چیزی است که EMS به آن علاقه دارد، زیرا به همکاری نزدیک با شرکای خود برای یافتن راه حل های امنیتی عالی صوتی و تصویری ادامه می دهد. این امر با ادغام سیستم اینترکام Commend با سیستم های مختلف دوربین بوش به دست می آید.

برای اطلاعات بیشتر با Evolving Management Solutions، +27 11 274 6665 تماس بگیرید، [email protected]، www.emssa.netوام)

بزرگترین این روزهای محصول در دفتر مرکزی EMS در راندبورگ برگزار شد. در حالی که هر شریک برای تبلیغ برندهای خود آنجا بود، روز ادغام آنها را جشن گرفت و به کاربران نهایی محصولات نوآورانه، کاربرپسند و بی نظیری داد.

Evolving Management Solutions (EMS) به مدت 25 سال در صنعت امنیت و کنترل دسترسی در آفریقای جنوبی فعالیت می کند و این مناسبت مهم را با مجموعه ای از روزهای محصول که برای نمایش شرکای خود و محصولات آنها طراحی شده است جشن گرفت.


منبع: https://www.securitysa.com/17355R

Skidata مسئول راه‌حل‌های پارکینگ است و نحوه استفاده از سیستم Commend را برای تعامل با مشتریان از طریق ایستگاه‌های پرداخت خود با موفقیت نشان می‌دهد.

برای مثال IntelliPOS از این سیستم در محصولات نقطه فروش خود استفاده می کند، در حالی که Boomgate از این فناوری به عنوان ابزاری برای فعال کردن دروازه های خود استفاده می کند و کنترل دسترسی را راحت می کند.

همانطور که در روز نشان داده شد، Milestone سیستم‌های Bosch و Commend را با پلتفرم نرم‌افزاری با کاربری آسان اما قدرتمند خود همراه می‌کند.

موفقیت منحصر به فرد نیست، بلکه به مشارکت همزیستی با شرکت ها و افراد فوق العاده متکی است.

EMS، مانند همه مشاغل، اگر واردکنندگان و توزیع کنندگان آن نبود، از بین می رفت، دو مورد از آنها در روز محصول به EMS پیوستند: Advanced ID و Lunar X.

اعتبارنامه موبایل STid راه‌حل‌های کنترل دسترسی بیومتریک ساده و مؤثر را برای همه انواع مشاغل و برنامه‌ها، از لمس تا فاصله ۲۰ متری ارائه می‌کند.