FlipX: آشکارسازهای داخلی جدید – شماره 5 2022

FlipX Standard به عنوان یک مدل PIR (FLX-S-ST) و برای محیط های داخلی چالش برانگیزتر، به عنوان یک مدل با فناوری دوگانه (PIR و مایکروویو) (FLX-S-DT) در دسترس است. دومی مجهز به ماژول مایکروویو قوی OPTEX است که دوام سنسور را در محیط های چالش برانگیز، به ویژه آب و هوای مرطوب، و سطوح بالاتری از عملکرد ضبط را با تنظیم مایکروویو برای منطقه تشخیص IR تضمین می کند.

FlipX: آشکارسازهای جدید داخلی

شماره 5 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، محصولات

حسگرهای FlipX دارای طراحی شیک و جمع و جور هستند، با گزینه‌های ارتفاع نصب انعطاف‌پذیر (بین 2 تا 3 متر) به این معنی که به‌طور یکپارچه با زیبایی‌شناسی محیط‌های مسکونی و همچنین ساختمان‌هایی با سقف‌های بلندتر ترکیب می‌شوند. به لطف یک براکت اختیاری، می توان آنها را روی دیوار یا سقف نصب کرد.

پس از راه اندازی FlipX Standard، OPTEX قصد دارد مدل های دیگری از سری FlipX را در اواخر سال 2022 / اوایل سال 2023 عرضه کند.

FlipX Standard، اولین سنسوری است که از سری جدید منتشر شده است، یک سنسور درجه 2 است که همچنین دارای منطق تشخیص سیگنال به صورت دیجیتالی به نام آنالیز سوپر چند بعدی (SMDA) است که به این معنی است که می توان از هشدارهای مزاحم ناشی از تغییرات نور یا دما جلوگیری کرد. .

برای اطلاعات بیشتر به www.optex-europe.comمنبع: https://www.securitysa.com/17427Rاین لنز برگشتی با در نظر گرفتن انعطاف پذیری طراحی شده است. این به طور موثر به نصاب ها «دو حسگر در یک» می دهد تا خواسته های مشتریان متعدد را برآورده کند. این به نصابان کمک می کند تا هم موجودی و هم جریان نقدی خود را مدیریت کنند، در حالی که به آنها تطبیق پذیری و اطمینان از رسیدن به محل با راه حل مورد نیاز برای مطابقت با نیازهای مشتری را می دهد. با چرخش ساده لنز تا 180 درجه، سنسور می تواند برای محافظت از نواحی باریک یا طولانی، مانند راهروی تا 18 متر طول یا یک منطقه باز و باز مانند اتاق نشیمن یا فروشگاه خرده فروشی (تا 12 متر در 85) استفاده شود. °).

حسگرهای جدید با طراحی لنز سفارشی و عنصر pyro، عملکرد تشخیص و انعطاف پذیری بالایی را ارائه می دهند. با چرخاندن ساده لنز برای تغییر شکل تشخیص از باریک به عریض، FlipX قدرت دو حسگر را در یک حسگر ارائه می‌کند. این سنسور همچنین شامل یک قفل پوششی 180 درجه و یک چراغ LED به راحتی قابل مشاهده است که نصب را سریع و آسان می کند.

نصب‌کنندگان و کاربران نهایی در اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) اکنون می‌توانند از مزایای FlipX، طیف جدیدی از حسگرهای داخلی انعطاف‌پذیر از OPTEX بهره ببرند که دارای یک حسگر پیروالکتریک سفارشی برای افزایش عملکرد و سازگاری با شکل انسان و یک حسگر منحصر به فرد است. لنزی که می‌توان آن را چرخاند تا تشخیص باریک و عریض را در یک حسگر واحد ارائه دهد.

ماسایا کیدا، مدیر عامل OPTEX EMEA، می‌گوید که طیف حسگرهای FlipX از فناوری‌های پیشرفته زاده شده‌اند: «به دنبال سرمایه‌گذاری قابل توجه در تحقیق، فناوری و تعامل با مشتریان خود برای جمع‌آوری بازخورد و بینش‌های کلیدی در مورد آنچه که در امنیت داخلی به دنبال آن هستند. راه حل ها، ما خوشحالیم که عرضه سری حسگرهای نوآورانه FlipX خود را اعلام کنیم.