G4S طرح تنوع زنجیره تامین بریتانیا را راه اندازی کرد


پیمانکار امنیتی G4S یک ابتکار تنوع تامین کننده و گنجاندن (D&I) را در بریتانیا راه اندازی کرده است. G4S می گوید که متعهد به ترویج نمایندگی گسترده تری از تامین کنندگان متنوع در زنجیره تامین خود است.

زمانی که نیمی از یا بیشتر آن متعلق به فرد یا گروهی باشد که بخشی از گروهی است که کمتر نمایندگی یا خدمات کمتری دارد، یک تامین کننده متنوع در نظر گرفته می شود. مانند کسب‌وکارهای متعلق به اقلیت‌های قومی، زنان، لزبین‌ها، همجنس‌گرایان، دوجنس‌گرایان، تراجنسیتی‌ها و دگرباشان (LGBTQ+)، افراد دارای معلولیت، و افرادی که دارای واگرای عصبی هستند.

جان ویلسکرافت، مدیر تدارکات تجارت بین‌المللی G4S، گفت: «در G4S ما متعهد به حمایت از تامین‌کنندگان مختلف هستیم. مزایای یک زنجیره تامین متنوع واضح است. تامین کنندگان ما نقش مهمی در کمک به ما برای اجرای یک کسب و کار موفق و ارائه خدمات عالی به مشتریان خود ایفا می کنند. تنوع بیشتر تامین کنندگان، غنای افکار، ایده ها و نوآوری را به همراه دارد. همچنین بسیار مهم است که کسب و کار ما بازتاب و حمایت از جوامعی باشد که در آنها فعالیت می‌کنیم، از جمله جوامع اغلب به حاشیه رانده‌تر و متنوع‌تر.»

برای مثال، در ماه سپتامبر، G4S به کارفرمایان Kaleida پیوست که از تنوع تامین کنندگان حمایت می کنند. Kaleida International یک بازار B2B در بریتانیا و EMEA برای مناقصات است که خریداران را به تامین کنندگان مختلف متصل می کند. یافتن تامین کنندگان متنوع در منطقه زمان بر است زیرا این فرآیند مستلزم تحقیق در پایگاه داده های متعدد است. به گفته این شرکت ها، پلت فرم Kaleida، به عنوان منبع داده، دسترسی تامین کنندگان مختلف را برای خریداران شرکتی با دستورات زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) بهبود می بخشد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/g4s-launches-uk-supply-chain-diversity-initiative/