G4S میثاق نیروهای مسلح را دوباره امضا کرد


بازوی چند ملیتی خدمات امنیتی بریتانیا G4S میثاق نیروهای مسلح را دوباره امضا کرده است – تعهدی در مورد حمایت از کسانی که در نیروهای مسلح خدمت می کنند یا خدمت کرده اند.

امضای مجدد ماه گذشته در بیمارستان سلطنتی چلسی، توسط پل ادواردز، مدیر منطقه ای منابع انسانی G4S انگلستان و ایرلند (بریتانیا و آی)، که توسط سرتیپ اندی رایت و سایر اعضای نیروهای مسلح به وی پیوسته بود، به تصویر کشیده شد. پل ادواردز گفت: «با امضای این تعهد، تعهد خود را به نیروهای مسلح و خانواده‌های آنها نشان می‌دهیم. من شک ندارم که این امر باعث تقویت روابط قوی بین G4S UK&I و کهنه‌سربازان می‌شود، زیرا ما همچنان به استخدام و آموختن از سال‌ها تجربه آنها ادامه می‌دهیم.”

گوردون فلچر، قهرمان نیروهای مسلح G4S، پس از 37 سال خدمت در ارتش، در سال 2020 به G4S پیوست. او علاوه بر نقش همیشگی خود، مشارکت پیمانکار امنیتی با میثاق را به عنوان عضوی از طرح شناسایی کارفرمایان وزارت دفاع ارتقاء خواهد داد.

گوردون و دوازده سرباز ذخیره و کهنه سرباز با ارتقای فرصت های شغلی، کارت راه آهن کهنه سربازان، و تشویق کارمندان، نه فقط کهنه سربازان یا ذخیره، برای شرکت در آموزش رهبری که توسط ارتش، نیروی دریایی و نیروی هوایی سلطنتی اداره می شود، از دیگران حمایت خواهند کرد. او با استخدام‌کنندگان G4S کار خواهد کرد تا ببیند که هر جانباز، همسر یا شریکی که برای کار در شرکت درخواست می‌کند، تا زمانی که وضعیت جانبازی خود را در مرحله درخواست فاش کنند، مصاحبه تضمینی خواهد داشت.

گوردون فلچر گفت: «افرادی که قبلاً در نیروهای مسلح خدمت کرده‌اند، از طریق تجربه گسترده، تخصص و طیف متنوعی از مهارت‌هایشان، ارزش زیادی به G4S می‌افزایند، که همگی مکمل‌های زیادی برای کسب‌وکار ما هستند. من مشتاقانه منتظر رهبری یک گروه کاری برای کهنه سربازان و نیروهای ذخیره هستم تا اطمینان حاصل شود که ما همه کسانی را که از ارتش هستند که اکنون بخشی از G4S هستند شناسایی و حمایت می کنیم.

از زمان پیوستن به G4S، من توانسته ام مهارت های قابل انتقال زیادی را به ارمغان بیاورم که به این معناست که به زمین زده ام و روی تعدادی از پروژه های فوق العاده جالب کار کرده ام. برای هر جانبازی که پس از خدمت در نیروها به دنبال شغل جدیدی است، جستجو در وب سایت مشاغل G4S را به شدت توصیه می کنم.

و فیونا والترز، مدیرعامل منطقه‌ای G4S برای بریتانیا و ایرلند، گفت: «در قلب کسب‌وکار ما ارزش‌های ما از جمله قابل اعتماد بودن، مراقبت و رفتار با صداقت قرار دارد. ما می دانیم که ارزش های مشابه در حال حاضر هسته اصلی نیروهای بریتانیا است، بنابراین این مشارکت بسیار منطقی است و ما مشتاقانه منتظریم تا در سال های آینده بر روی مشارکت خود ایجاد کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد میثاق، به سایت مراجعه کنید سایت وزارت دفاع.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/g4s-re-signs-armed-forces-covenant/