Gallagher نسخه 8.70 Command Center را منتشر کرد – شماره 4 2022 – Gallagher

نسخه Command Center v8.70 همچنین بهبودهایی را در عملکرد برنامه سایت مرکز فرماندهی از جمله یک انتخابگر رنگ پس‌زمینه ارائه می‌کند که به اپراتورها امکان می‌دهد پس‌زمینه و پورت دید را مطابق با نیازهای سایت خود سفارشی کنند.

Gallagher نسخه 8.70 Command Center را منتشر کرد

شماره 4 2022 اخبارراه حل های یکپارچه، محصولات


منبع: https://www.securitysa.com/16847R

اصلاح کامل فرآیند ارتقاء کنترلر، یک نقطه دردناک را برای سایت هایی که چندین ارتقاء کنترلر را انجام می دهند، برطرف می کند. ابزار به‌روزرسانی کنترلر ساخته شده، اختلال در عملکرد سایت را به حداقل می‌رساند و در عین حال آگاهی موقعیتی و دید بیشتری از فرآیند ارتقا ارائه می‌دهد.

آخرین نسخه نرم افزار مدیریت سایت Gallagher، Command Centre، منتشر شده است که کارایی و حفاظت سایت را برای فردای امن تر به مشتریان ارائه می دهد.

مردیث پالمر، مدیر محصول در گالاگر می گوید: “ما به روز رسانی های منظم مرکز فرماندهی را برای پشتیبانی از سایت ها با هر اندازه و الزامات امنیتی ارائه می دهیم.” Command Center v8.70 راه‌حل‌های هوشمندی را ارائه می‌دهد که به نیازهای مشتریان امروز پاسخ می‌دهد، حفاظت سایت و ویژگی‌هایی را که برای بهبود تجربه اپراتور طراحی شده‌اند، ارائه می‌دهد.

Command Center نسخه 8.70 مجموعه ای از ویژگی ها و پیشرفت ها را برای ایجاد کارایی عملیاتی و بهبود امنیت سایت، از جمله ادغام نسل بعدی با سنسور هوشمند HALO معرفی می کند.

پشتیبانی پیشرفته از راه حل های دسترسی شخص ثالث، از جمله پشتیبانی SALTO Space 6.4 برای SALTO Ncoder، و الگوهای اثر انگشت IDEMIA MorphoWave روی کارت که اکنون با دستگاه های MorphoWave پشتیبانی می شوند، به مشتریان انعطاف پذیری و انتخاب بیشتری در راه حل های دسترسی ارائه می دهند.وام)

حسگر هوشمند HALO که قادر به تشخیص مواد موجود در اتمسفر و همچنین نور، فشار، دما، رطوبت و صدا است، به سایت‌ها کمک می‌کند تا با تشخیص ناهنجاری‌هایی مانند شلیک گلوله یا دود، به محیط‌های ایمن و سالم دست پیدا کنند و این موضوع را در مرکز فرماندهی نظارت می‌کند. .