Gallagher کنترلر جدید 7000 تک در را به نمایش می گذارد – شماره 8 2022 – انتشارات تکنیوز

Controller 7000 Single Door با ارائه یک راه حل جامع برای کنترل دسترسی تک درب، یک کنترلر متصل به شبکه قدرتمند و قوی است که راه حلی کامل برای گسترش امنیت کسب و کار ساده ارائه می دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/18259R

Intersec Dubai از 17 تا 19 ژانویه 2023 در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی دبی (DICEC) برگزار می‌شود.

Gallagher کنترلر جدید 7000 تک در را به نمایش می گذارد

شماره 8 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

این سیستم با افزایش راحتی و انعطاف پذیری میزبانی ابری، بالاترین سطح حفاظت و عملکرد را به مشتریان ارائه می دهد. این بدان معناست که هیچ سرور در سایت مورد نیاز نیست و به روز رسانی نرم افزار به طور خودکار انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر با Gallagher Security تماس بگیرید، +27 11 974 4740، [email protected]، www.security.gallagher.comوام)

شربیل خلیل، مدیر کل گالاگر سکیوریتی برای خاورمیانه، هنگام حضور در Intersec Dubai 2023، گفت: «ما چند فناوری جدید و برجسته گالاگر داریم که هیجان زده ایم که به بازدیدکنندگان نشان دهیم، به ویژه Controller 7000، که شکافی را پر می کند. بازار به دلیل انعطاف پذیری، فرم فشرده و هزینه کمتر آن. Intersec Dubai یک فرصت فوق العاده برای ارتباط رو در رو با شرکا و مشتریانمان است و ما مشتاقانه منتظریم تا بتوانیم در مورد اینکه چگونه راه حل های امنیتی در سطح جهانی ما می تواند متناسب با نیازهای تجاری خاص شما طراحی شود، صحبت کنیم.

Gallagher همچنین آخرین نسخه نرم افزار مدیریت سایت امنیتی خود، Command Center v8.80 را که دارای سیستم مدیریت امنیت مبتنی بر وب مورد انتظار، Command Center Web است، برجسته خواهد کرد. علاوه بر این، راه حل امنیتی مبتنی بر ابر گالاگر، Gallagher SMB، برای اولین بار در منطقه به نمایش گذاشته خواهد شد.

Gallagher SMB راه حلی عالی برای مشاغل با الزامات امنیتی کمتر پیچیده است، جایی که اتاق کنترل یا اپراتور امنیتی اختصاصی وجود ندارد. این می تواند از کسب و کارهای کوچک مالک-اپراتور، تا سازمان های بزرگی که چندین مکان ماهواره ای دارند، متغیر باشد.

Gallagher SMB که با در نظر گرفتن صاحبان مشاغل پرمشغله و مدیران تأسیسات طراحی شده است، امنیت ساده ای را ارائه می دهد که مدیریت آن در کنار سایر مسئولیت های روزانه آسان است. عملکرد هوشمند آن مشتریان را قادر می‌سازد تا آلارم‌ها را مسلح و خلع سلاح کنند، درها را قفل و باز کنند، کاربران نامحدودی را مدیریت کنند و به حوادث امنیتی در چندین سایت پاسخ دهند، همه اینها از طریق یک برنامه تلفن همراه با استفاده آسان.