GJD آشکارساز پرده خارجی GEM را راه اندازی کرد – شماره 3 2022

برای اطلاعات بیشتر با GJD، +44 1706 363 998 تماس بگیرید، [email protected]، www.gjd.co.ukمنبع: https://www.securitysa.com/16812R

GJD آشکارساز پرده خارجی GEM را راه اندازی کرد

شماره 3 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، محصولات

GEM یک آشکارساز پرده PIR در فضای باز سیمی با محدوده تشخیص قابل انتخاب تا 12 متر است. طراحی همه کاره آن به این معنی است که می توان آن را به گونه ای قرار داد که در سراسر پنجره ها، درها، بالکن ها یا تمام طول یک خانه، دفتر یا دیوار ملک دیده شود. GEM با داشتن یک پرتو باریک نامرئی، در محافظت از خواص در برابر جرم بسیار موثر است.

GEM دارای محدوده تشخیص قابل انتخاب با سوئیچ، حساسیت قابل تنظیم و گزینه های روشن/خاموش نشانگر LED است که همگی برنامه ریزی آن را آسان و سریع می کنند و در زمان و استرس مهندسان صرفه جویی می کنند. از دیگر مزایای GEM این است که ولتاژ پایین، قابل استفاده در کاربردهای مختلف و دارای دو سال گارانتی است.

GEM با یک براکت “T” قابل تنظیم برای کاربردهای پرتو باریک عرضه می شود. یک براکت چرخان اضافی را می توان برای برنامه هایی که نیاز به یک زاویه قابل تنظیم و شیب دارند خریداری کرد. اگر GEM بر روی یک براکت T یا یک براکت چرخان نصب شده باشد، در صورت بروز خرابکاری، دستکاری همچنان فعال می شود.

یکی از مزایای اصلی نصب کننده امنیتی این است که دو واحد GEM را می توان پشت به پشت نصب کرد. این کار باعث ایجاد مسافت طولانی تر، کاهش کابل کشی و در نهایت کاهش زمان نصب می شود. طراحی شده با سنسورهای دستکاری جلو و عقب، در صورت دستکاری آشکارساز، بلافاصله سیستم دوربین مداربسته را فعال می کند و به کاربر تعیین شده اطلاع می دهد.

GEM دارای استاندارد IP65 است و دارای قابلیت جبران دما است که آن را برای استفاده در فضای باز از جمله محیط های شدید مناسب می کند.