GJD محدوده Clarius Illuminator خود را گسترش می دهد – شماره 1 2023

• فواصل روشنایی تا 101 متر (مادون قرمز) و 68 متر (نور سفید).

Clarius Hybrid با قابلیت اتصال کامل به IP، از یک رابط کاربری گرافیکی کاربرپسند از راه دور استفاده می کند. نصب‌کننده می‌تواند کنترل کامل تنظیمات و برنامه‌ریزی را در هر زمان، از هر نقطه از جمله خروجی برق، حساسیت فتوسل و حالت سازگار با محیط زیست به دست بگیرد. اگر یک مزاحم وارد یک منطقه محدود شده در سایت شود، گزینه ای برای فعال کردن عملکرد strobe وجود دارد که یک بازدارنده مزاحم اضافی را فراهم می کند.

• تکنولوژی پوشش لنز خود تمیز شونده CleanLITE.

• نورپرداز هیبریدی طراحی شده برای ارائه نور اختصاصی برای دوربین های IP از طریق PoE+.

Clarius Hybrid نور مادون قرمز را برای تصاویر دوربین مداربسته تک رنگ در شب و یا White-Light را برای تصاویر رنگی فراهم می کند. این به گونه ای طراحی شده است که به راحتی با دوربین های IP ادغام می شود تا روشنایی رویداد را برای روشن کردن و جلوگیری از سارقان فراهم کند.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی سیستم پخش کننده قابل تعویض با پروفیل های تیر بیضوی است. اجازه دادن به نور دقیقاً در جایی که نیاز است با حداقل هدر رفت نور تحویل داده شود. روشن‌کننده هیبریدی جدید همچنین به جلوگیری از نوردهی بیش از حد اشیاء پیش‌زمینه کمک می‌کند، این به ویژه برای زمانی که روشن‌کننده با دوربین مدار بسته یکپارچه شده است مفید است.

GJD از راه اندازی روشنگر LED جدید Clarius متوسط ​​هیبریدی IP IR/WL خبر داد. IP Hybrid متوسط ​​Clarius فناوری پیشرفته مادون قرمز و LED-Light-Light LED را در یک واحد برای افزایش عملکرد و سهولت نصب ترکیب می کند.

نصب کننده با هیت سینک آلومینیومی آنودایز مقاوم طراحی شده است و می تواند اطمینان داشته باشد که هیبرید در آزمون زمان ماندگار خواهد بود. دارای استاندارد IP66 برای دوام در برابر شرایط سخت محیطی و دارای رتبه حفاظتی در برابر ضربه IK09 است. Clarius Hybrid همه کاره است و تمام مزایای دو روشن کننده را به نصاب های امنیتی ارائه می دهد، اما در یک واحد. این امر کابل کشی را کاهش می دهد و همچنین هزینه های جاری و زمان صرف شده در محل را به حداقل می رساند.

• فتوسل داخلی روشن/خاموش لرزش/شوک سنسور IEEE02af سازگار است.

• رابط کاربری گرافیکی یکپارچهمنبع: https://www.securitysa.com/18744R

مزایای نورپرداز IP هیبریدی متوسط ​​Clarius IR/WL:

• ادغام مستقیم با سیستم های VMS.

• هیت سینک های آلومینیومی آندایز شده با کیفیت بالا.

GJD محدوده Clarius Illuminator خود را گسترش می دهد

شماره 1 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

• درجه ضد آب و هوا IP66 و درجه حفاظت در برابر ضربه IK09.

یکی از مشکلات رایج استفاده از دوربین‌های دارای نور مادون قرمز داخلی این است که منبع گرما حشرات و حشرات را جذب می‌کند. این کار دید دوربین ها را مسدود می کند، بنابراین کاربر نمی تواند صحنه را به درستی ببیند. برای سیستم‌های مداربسته نظارت‌شده، این امر باعث ایجاد حجم بالایی از فعال‌سازی‌های مزاحم می‌شود که اغلب منجر به غیرفعال شدن دوربین می‌شود. برای حل این مشکل، نصاب‌های امنیتی LED دوربین داخلی را غیرفعال می‌کنند و روشن‌کننده‌های Clarius GJD را تعبیه می‌کنند که منبع گرما را از لنز دوربین حذف می‌کند و تصاویر با کیفیت‌تری روشن‌تر ارائه می‌دهد.