Grosvenor MD | امنیت حرفه ای


کنترل دسترسی و تولید کننده محصول HCM (مدیریت سرمایه انسانی)، Grosvenor Technology، کالین لدربارو را به عنوان مدیر عامل منصوب کرده است. کالین، در تصویر، که در سال 2017 به عنوان مدیر فنی به شرکت پیوست، بیش از 30 سال تجربه در صنعت دارد.

به گفته این شرکت، کالین به‌عنوان محرک روش‌شناسی ناب برای راه‌اندازی کسب‌وکار و با انگیزه برای ایجاد فرهنگی با تمرکز بر کیفیت، انطباق و عملکرد بالا، رهبری قوی و جاه‌طلبی استراتژیک خود را نشان داده است.

اشتیاق او برای ایجاد راه حل هایی که طیف کاملی از نیازهای مشتری را در بر می گیرد، توسعه محصولات کلیدی Grosvenor Technology، GT4 و GT8 و پلت فرم مکمل، GT Connect را هدایت کرده است. این شرکت افزود: این پلتفرم ابری نرم‌افزار، خدمات و سخت‌افزار را در یک اشتراک ماهانه ترکیب می‌کند و ارزش عظیمی را برای مشتریان Grosvenor و مقیاس‌پذیری سریع کسب‌وکار از طریق درآمدهای طولانی‌مدت مکرر فراهم می‌کند.

کالین گفت: “من از این فرصت فوق العاده برای پیشبرد راه حل های مدیریت زمان، امنیت و مدیریت هویت هیجان زده هستم. Grosvenor در موقعیت فوق العاده ای قرار دارد تا سهم بازار خود را در تمام این بخش ها با بهره گیری از میراث مهندسی خود با خدمات اشتراک، GT Complete ترکیبی از ساعت به عنوان سرویس “ClaaS” و GT Connect SaaS افزایش دهد، که به مشتریان آسان می کند تا عملیات خود را ساده کرده و تنها راه حلی را که دارند دریافت کنند. نیاز.”

درباره فناوری Grosvenor

این شرکت دارای 52 کارمند در سراسر جهان است، با دفاتر بریتانیا در اسکس و دورست و پایگاه آمریکای شمالی در هالیوود، فلوریدا. بازدید کنید grosvenortechnology.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/grosvenor-md/