Hytera از ZimParks برای بهبود ایمنی کارکنان و حفظ حیات وحش پشتیبانی می کند – شماره 4 2023

خانم ترسا ماکونیک، یکی از محیط بانان ZimParks، گفت: «دور بودن منطقه، عدم پوشش سیگنال تلفن همراه و ماهیت کار ما با احتمال زیاد مواجهه با جنایتکاران مسلح و خطرناک حیات وحش و همچنین حیوانات خطرناک، خزندگان و حشرات، کار محیط بانان را بیش از پیش چالش برانگیز می کند. با این حال، آموزش من و همچنین پوشش قابل اعتماد ارتباط رادیویی Hytera در منطقه، به من این اطمینان را می دهد که با شکارچیان غیرقانونی درگیر شوم – و در گرمای بیش از حد به کار ادامه دهم.

دکتر فولتون مانگوانیا، مدیر کل ZimParks، گفت: “ما محیط بانانی داریم که وظایف خود را به طور موثر در زمین انجام می دهند. آنها چکمه های ما در زمین هستند، اما در حین انجام کار با چالش های زیادی روبرو هستند. شکارچیان غیرمجاز می خواهند آنها را مانند حیواناتی که از آنها محافظت می کنند زخمی کرده و بکشند. بنابراین، بهترین راه برای کمک موثر به خط اول دفاعی، ارائه ارتباطات مؤثر است. از آنجایی که پوشش GSM در همه پارک ها در دسترس نیست، ارتباطات رادیویی برای کمک به حفاظت از حیات وحش و مقابله با مسائل اجرای قانون ضروری است.

ZimParks برای تجهیز بهتر کارکنان خود، به‌ویژه تکاوران «چکمه‌های روی زمین» به ابزارهای ضروری برای مقابله با این وضعیت، با Hytera همکاری کرد تا یک سیستم ارتباطی و اعزامی ایجاد کند که به کارکنان اجازه می‌دهد به طور مؤثر و کارآمد بسیج شوند. در سراسر پارک های گسترده Hytera همچنین رادیوهای دیجیتال دو طرفه را برای ارتباط رادیویی در سطح پارک در اختیار رنجرها قرار داد.

در نتیجه همکاری بین Hytera و ZimParks، زیمبابوه در سال 2022 شکار غیرقانونی حیات وحش را کاهش داد و در مجموع 36 حیوان کلیدی حیات وحش در سال 2022 شکار شد که از 42 حیوان در سال 2021 کاهش یافته است.

مارک ژنگ، مدیر Hytera آفریقای جنوبی در مورد این همکاری اظهار داشت: “ما متعهد به حمایت از تلاش های ZimParks برای مقابله با شکار غیرقانونی و افزایش ایمنی محیط بانان هستیم. حفاظت از حیات وحش برای آینده ای پایدار بسیار مهم است و ما خوشحالیم که رادیوهای ما در این امر مشارکت دارند. ما برای ZimParks در تلاش های مداوم خود برای محافظت از حیوانات وحشی آرزوی بهترین ها را داریم و به همکاری نزدیک با آنها ادامه خواهیم داد.”

برای اطلاعات بیشتر، با سندی لیو، شرکت ارتباطات Hytera تماس بگیرید، [email protected]، www.hytera.comمنبع: https://www.securitysa.com/19710R

ZimParks به عنوان اصلی ترین آژانس دولتی برای حفاظت از حیات وحش، تقریباً پنج میلیون هکتار زمین را مدیریت می کند. از سال 2020 تا 2021، شکار غیرقانونی گسترده در پارک ها به دلیل اقتصاد محلی آسیب دیده از بیماری همه گیر و عدم حضور گردشگران در پارک ها مشاهده شد. درگیری های حیات وحش و انسان در حال افزایش بود. بر اساس سوابق ZimParks در وب سایت خود، در سال 2020، بیش از 50 جراحت و 60 مورد مرگ به دلیل درگیری های فزاینده حیات وحش و انسان رخ داده است.

Hytera از ZimParks برای بهبود ایمنی کارکنان و حفظ حیات وحش پشتیبانی می کند

شماره 4 2023 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک، محصولات

Hytera Communications اعلام کرد که مشارکت آن با سازمان مدیریت پارک ها و حیات وحش زیمبابوه (ZimParks) ایمنی پارکبانان را بهبود بخشیده و فعالیت های شکار غیرقانونی حیات وحش را کاهش داده است. Hytera رنجرها را به رادیوهای موبایل دیجیتال پیشرفته (DMR) و نرم افزار دیسپاچینگ مجهز کرد.