Hytera و خدمات پلیس KZN سیستم مدیریت تماس دیجیتال را راه اندازی کردند – شماره 8 2022

کن لین، معاون مدیر Hytera آفریقای جنوبی، گفت: “ما خوشحالیم که از یکی دیگر از مشتریان شهرداری آفریقایی به خانواده Hytera استقبال می کنیم. از طریق مشارکت با شهرداری Ray Nkonyeni، ما از فناوری برای بهبود زندگی شهروندان و کارکنان پلیس استفاده می کنیم.

صحبت کردن با راه حل های امنیتی پیشرفتهRay Hesse، رئیس پیش فروش Hytera آفریقای جنوبی، خاطرنشان کرد که در حالی که CTHS در یک شهرداری راه اندازی شده است، سایرین در خط لوله هستند. با این حال، بیش از مدیریت ساده خدمات اضطراری برای یک شهرداری، این نرم‌افزار مقیاس‌پذیر است و می‌تواند برای مراکز اورژانس شهری، استانی و حتی کشوری مورد استفاده قرار گیرد و اطلاعات را برای کمک به واکنش بهینه در مواقع اضطراری (مانند سیل اخیر در) جمع‌آوری کند. KZN.

شهرداری Ray Nkonyeni یک شهرداری محلی تازه تاسیس در استان کوازولو-ناتال در آفریقای جنوبی است. این شهر پنجمین شهر پرجمعیت استان است و در ساحل جنوب شرقی آفریقای جنوبی و رو به اقیانوس هند واقع شده است. شهرداری یک مقصد توریستی توسعه‌یافته است که ترکیبی از جاذبه‌ها از جمله سواحل، ساوانا پر از حیوانات شکار بزرگ و کوه‌ها را ارائه می‌کند.

• دسترسی واضح و آسان به اسناد و گزارش ها، از جمله ردیابی و مدیریت پرونده های تاریخی.

• توانایی تولید آمار تماس و رویداد که به نظارت بر پیشرفت کمک می کند و شناسایی مکان هایی که می توان بهبودهای بیشتری انجام داد.

Hytera و خدمات پلیس KZN سیستم مدیریت تماس دیجیتال را راه اندازی کردند

شماره 8 2022 دولت و نیمه دولتی (صنعت)، مدیریت دارایی، EAS، RFID، راه حل های یکپارچه

سیستم Hytera جایگزین اسناد کاغذی قدیمی شده است و در حال حاضر گزارش جرایم را برای شهروندان و رسیدگی به حوادث و در نهایت حل جرایم را برای پلیس و سایر مقامات آسان‌تر می‌کند.

Hytera سیستم کاملاً بدون کاغذ تماس و مدیریت تماس (CTHS) خود را عرضه و نصب کرد. سپس تیم نرم افزار اختصاصی خود را برای برآورده کردن نیازهای خاص Ray Nkonyeni سفارشی کرد. سیستم جدید مزایای متعددی را برای بهبود ایمنی شهروندان و کارآیی خدمات پلیس ارائه می دهد، از جمله:

Hytera Communications اعلام کرد که شهرداری Ray Nkonyeni در استان KwaZulu-Natal آفریقای جنوبی اکنون از سیستم مدیریت تماس دیجیتال خود برای گزارش و ضبط جرایم استفاده می کند.

Hytera به دنبال توزیع کنندگان و فروشندگان اضافی در سراسر آفریقا برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای سبد محصولات خود است که برای ارتباطات، ارسال و انتقال داده در صنایع ایمنی عمومی، ابزار، معدن، حمل و نقل و تجاری طراحی شده است.

• پاسخ سریع تر به تماس های اضطراری و امکان اعزام فوری افسران پلیس به یک حادثه.

پیش از این، افرادی که مایل به گزارش جرم بودند، باید شخصاً به اداره شهرداری مراجعه می‌کردند یا تماس تلفنی برقرار می‌کردند. کارمندان دفتر سپس اطلاعات جرم را بر روی اسناد کاغذی ثبت کردند که پیدا کردن آنها اغلب سخت می شد و گهگاه گم می شد.

سلوین نایدو، مدیر ارشد بخش آتش‌نشانی، نجات و بلایای ری انکونینی، گفت: «ما بسیار خوشحالیم که از سیستم دریافت و مدیریت تماس هوشمند Hytera استفاده می‌کنیم. این واقعاً به ما کمک می کند تا کارایی کار داخلی و مقابله با همه حوادث شهرداری را بهبود بخشیم.»

برای اطلاعات بیشتر با سندی لیو، شرکت ارتباطات Hytera تماس بگیرید، [email protected]، www.hytera.comمنبع: https://www.securitysa.com/18112R

• حفظ منابعی مانند کاغذ که به حفاظت از محیط زیست کمک می کند.

بنابراین، دولت تصمیم گرفت برای افزایش دقت گزارش‌دهی و یافتن اسناد سریع‌تر و آسان‌تر، روی یک سیستم گزارش دیجیتال جرایم سرمایه‌گذاری کند.

• ردیابی و ضبط بر اساس جدول زمانی حوادث، از جمله تغییرات وضعیت، اقدامات انجام شده و امکان پخش صدای ضبط شده به صورت آنلاین. ناظران همچنین می توانند تماس گیرندگان را نظارت کنند و به تماس های خروجی بپیوندند.

• کاهش هزینه ها. سیستم دیجیتال جدید Hytera اکنون شهرداری Ray Nkonyeni را قادر می سازد سالانه صدها هزار راند پس انداز کند.