i-PRO HQ | امنیت حرفه ای


i-PRO Co., Ltd.، سابقاً پاناسونیک، یک دفتر مرکزی جهانی در توکیو افتتاح کرده است. این شرکت محصولات نظارتی همچنین مرکز تحقیق و توسعه خود را در فوکوئوکا جابجا می کند.

در منطقه تجاری شیناگاوا، i-PRO HQ جدید خود را به عنوان یک مرکز اصلی برای نمایش فناوری شرکت از طریق نمایش ها، جلسات آموزشی، کلاس های صدور گواهینامه و ارائه توصیف می کند. دفاتر جدید شامل فضاهای کاری خلاقانه خواهند بود و به عنوان مرکزی عمل می کنند که مشتریان، شرکا و سرمایه گذاران می توانند از آن بازدید کنند.

جرارد فیگولز، رئیس i-PRO EMEA BV گفت: «اگرچه تأسیس جهانی i-PRO در سال 2019 آغاز شد، برخی از مناطق تا 1 آوریل 2022 همچنان برند پاناسونیک را حفظ کردند و مکان‌های فیزیکی مشترک داشتند. جابجایی و گسترش دفتر مرکزی i-PRO ما یک نقطه عطف مهم در ایجاد شرکت ما و یک گام کلیدی در ماموریت ما برای تبدیل شدن به شریک قابل اعتماد نسل بعدی برای صنعت امنیت است.”

و نوریو هیتسویشی، رئیس جهانی مدیریت محصول در i-PRO گفت: «به عنوان تولیدکننده پیشرو در دستگاه‌های محاسباتی لبه‌ای با هوش مصنوعی باز، سرمایه‌گذاری ما در یک مرکز جدید تحقیق و توسعه بر تعهد ما به ادامه نوآوری پیشگامانه تأکید می‌کند. فوکوکا به عنوان قطب نوآوری ژاپن مشهور است و فرهنگ راه اندازی آن با روح نوآورانه i-PRO مطابقت دارد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/i-pro-hq/