IDC آفریقای جنوبی CIO Summit – شماره 2/3 2023

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجلاس IDC آفریقای جنوبی CIO 2023، به https://www.idc.com/mea/events/70388-idc-south-africa-cio-summit-2023.منبع: https://www.securitysa.com/19155R

جیوتی لالچاندانی، نایب رئیس گروه IDC و مدیر عامل منطقه ای خاورمیانه می گوید: «در سراسر منطقه، ما به طور فزاینده ای شاهد رشد خدمات دیجیتالی فعال، از جمله مراقبت های بهداشتی از راه دور، آموزش از راه دور، بانکداری از راه دور، و کار از راه دور هستیم. ، ترکیه و آفریقا. “در حالی که ما در این چشم انداز دیجیتالی حرکت می کنیم، بسیار مهم است که برای فرصت ها و چالش های پیش رو مطلع و آماده باشیم.

اجلاس IDC آفریقای جنوبی CIO 2023، مدیران برجسته فناوری اطلاعات و مخابرات، پیشگامان دولت دیجیتال، تنظیم‌کننده‌ها و رهبران فکری صنعت را گرد هم می‌آورد. با حضور مدیران ارشد فناوری و مدیران ارشد فناوری اطلاعات، این رویداد وضعیت فعلی اقتصاد دیجیتال، تأثیر آن بر شهروندان، مشتریان، کارمندان و عملیات، و همچنین چالش‌های کلیدی را که باید به آن پرداخته شود، بررسی خواهد کرد. شرکت کنندگان می توانند انتظار داشته باشند که بینشی در مورد بهترین شیوه ها و استراتژی های اثبات شده برای هدایت موفقیت در آینده به دست آورند.

این رویداد میزبان یک سری جلسات فناوری اختصاصی است که تفکر انتقادی را در مورد موضوعاتی مانند:

از آنجایی که اقتصاد دیجیتال با سرعت بی‌سابقه‌ای به گسترش خود ادامه می‌دهد، شرکت بین‌المللی داده (IDC) اعلام کرده است که اجلاس سالانه IDC آفریقای جنوبی CIO در سال جاری در 18 مه در مرکز کنوانسیون سندتون در ژوهانسبورگ با موضوع “فعال کردن” برگزار خواهد شد. رهبران اقتصاد دیجیتال

• انتقال از طریق هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل: چگونه در اقتصاد هوشمند پیروز شویم.

• حفاظت سایبری برای امروز و فردا: استراتژی های امنیتی پویا برای به حداقل رساندن خطر.

لالچندانی با ارائه سخنرانی افتتاحیه رویداد، “استراتژی هایی برای CIO و نوآوری سازمانی”، این موضوعات را گسترش خواهد داد. در این جلسه، او آنچه را که CIOها باید در حال حاضر – و در آینده – برای ایجاد یک محیط توانمند برای نوآوری پایدار بلند مدت انجام دهند، تشریح خواهد کرد. این سخنرانی سریع بر تحقیقات در مورد ایجاد یک فرهنگ اعتماد، بررسی حرکت به سمت نوآوری در اکوسیستم صنعتی و تأثیر تمرکززدایی تأکید خواهد کرد.

شرکت‌های بومی دیجیتالی صنایع مختلف را از طریق مدل‌های کسب‌وکار نوآورانه و سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر قابل توجهی متزلزل کرده‌اند. اختلال در آنها باعث رشد در حوزه‌هایی مانند تجارت الکترونیک، خدمات مستقیم به مشتری، پرداخت‌های دیجیتال و آشپزخانه‌های ابری شده است. ظهور متاورس و انتظار می‌رود که پارادایم‌های Web3 منجر به اختلال بیشتر شود و تجربیات دیجیتال فردی، سازمانی و صنعتی را متحول کند.”

در این اجلاس یک مهمان ویژه توسط هنرمند مشهور نیل هاربیسون، که اولین سایبورگ انسانی شناخته شده در جهان است، برگزار می شود. کار پیشگامانه هاربیسون مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود کرده است، زیرا او از یک کاشت قابل توجه برای “شنیدن” رنگ ها و تجربه جهان به روشی کاملاً جدید استفاده می کند. این دستگاه آنتن مانند، درک هاربیسون از نور را افزایش می دهد و به او حواس فوق العاده ای می دهد که شیوه خلق هنر و تعامل او با دنیای اطراف را متحول کرده است.

• فعال کردن شرکت داده محور.

IDC آفریقای جنوبی اجلاس CIO

شماره 2/3 2023 اخبار

• اتصال ابر توزیع شده: از لبه به هسته.