IDEMIA و Ideco پشته های ارزش خود را نشان می دهند – شماره 5 2022 – انتشارات تکنیوز – Ideco Biometrics – IDEMIA

Du Toit همچنین به طور خلاصه مجموعه محصولات IDEMIA شامل محصولات هویت دیجیتال، کنترل دسترسی (اثر انگشت و چهره)، جنبه های یکپارچه سازی و MorphoManager، پلت فرم مدیریت یکپارچه شرکت را بررسی کرد.

در فضای بدون تماس، VisionPass راه حل تشخیص چهره IDEMIA است، در حالی که MorphoWave راه حل بیومتریک اثر انگشت بدون تماس است. محصولات اولیه MorphoWave بازار رده بالا را هدف قرار داده بودند، اما MorphoWave SP (نمایه ساده شده) و XP (عملکرد توسعه یافته) بازارهای میانی را هدف قرار داده اند. SP با قیمتی بسیار کمتر از MorphoWaves اولیه در دسترس است، که این روزها آن را به یک گزینه محبوب تبدیل کرده است.

Wouter Du Toit از IDEMIA ارائه ها را با مروری بر شرکت و دنیایی که در آن فعالیت می کند آغاز کرد. IDEMIA بسیار فراتر از پایانه های بیومتریک کنترل دسترسی است که بیشتر در بازار شناخته شده است و تمرکز این شرکت بر ایجاد تعاملات امن در سراسر جهان از طریق راه حل های هویتی قابل اعتماد است. حتی در آفریقای جنوبی، این شرکت در زمینه کارت های امن برای تراکنش های بانکی و دیگر فعالیت می کند.

به طور خلاصه، Meltz گفت که Ideco خدمات کاملی را به مشتریان ارائه می دهد، از قبل از تحویل شروع می شود، جایی که در طراحی راه حل، یکپارچه سازی و تضمین کیفیت کمک می کند. این شرکت نه تنها از نظر محصولاتی که می فروشد و توسعه می دهد، بلکه بر روی محفظه ها و نصب محصولات و همچنین ادغام با سایر محصولات و پلتفرم ها تمرکز دارد. این شامل آموزش آنلاین و در محل و همچنین گزارش های سیستم و پشتیبان گیری می شود. (راه حل های آن شامل بیومتریک، و همچنین سایر مکانیسم های شناسایی و دسترسی مانند کارت ها می شود.)

• راه حل های نیروی کار سیار، به شرکت ها اجازه می دهد زمان، حضور و غیاب و تأیید هویت را در هر جایی که مردم در محل هستند اجرا کنند.

پشته ارزش Ideco برای ارائه طیف وسیعی از راه حل ها برای مشتریان طراحی شده است که بر اساس ستون فقرات IDEMIA طراحی و ساخته شده است و کارایی و بهره وری را ارائه می دهد. پشته ارزش بر اساس تأیید هویت و خدمات و راه حل های مرتبط است. این شامل پشتیبان گیری ابری، خدمات مدیریت شده و خدمات یکپارچه سازی است. اجزای اصلی ذکر شده توسط Meltz شامل موارد زیر است:

• همچنین شامل یک ماژول جمع‌آوری است که به شرکت‌ها امکان می‌دهد در مواقع اضطراری یک تماس تلفنی انجام دهند تا به سرعت تشخیص دهند که آیا افراد (کارمندان، پیمانکاران و بازدیدکنندگان) ساختمان را با موفقیت تخلیه کرده‌اند یا خیر.

نمونه کارها هویت

IDEMIA همچنین برنامه های صدور گواهینامه رایگان و پولی خود را ترویج می کند که برخی از آنها به صورت آنلاین در دسترس هستند و برخی دیگر آموزش داخلی هستند. سه گواهینامه موجود در حال حاضر مشاور بیومتریک، بیومتریک حرفه ای و مدیر بیومتریک هستند.

IDEMIA و Ideco پشته های ارزش خود را نشان می دهند

شماره 5 2022 کنفرانس ها و رویدادها، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، اخبار

این رویداد زمانی به پایان رسید که Wouter Du Toit به مدیرعامل Ideco، Marius Coetzee، جایزه قدردانی از IDEMIA و مشارکت بین این دو شرکت را که حدود 20 سال به طول انجامیده است، اهدا کرد.وام)

ایده این است که تمام تراکنش‌ها و تعاملاتی که نیاز به شناسایی دارند هوشمندانه‌تر و ساده‌تر، اما ایمن‌تر شوند. این امر از طریق توانمند ساختن افراد برای ایجاد اعتبار هویتی، اعم از کارت، موبایل یا بیومتریک، از طریق سیستم‌های احراز هویت امن و قابل اعتماد، و تجزیه و تحلیل داده‌های تولید شده به دست می‌آید.

• یک راه حل IoT (یا دروازه GSM) نیز توسعه داده شده است که به دستگاه های راه دور اجازه می دهد تا به راحتی مدیریت شوند و به یک اتاق کنترل مرکزی اجازه می دهد به هر دستگاه دسترسی پیدا کند، حتی اگر ارائه دهندگان ملی GSM آدرس های IP دائمی (آدرس های IP) را ارائه ندهند. به طور یکپارچه توسط دروازه مدیریت می شوند).

پشته ارزش Ideco

پایان محدودیت‌های کووید باعث شده است که بسیاری از شرکت‌ها برای ملاقات رو در رو با مشتریان، شرکا و مشتریان بالقوه به جاده بازگردند. موفقیت Securex در اوایل سال جاری نشان داد که چگونه بازار این رویدادهای ملاقات و خوشامدگویی را از دست داده است.

• مدیریت بازدیدکنندگان نیز با راه حل های نرم افزاری همراه با سخت افزار، از جمله دستگاه مدیریت بازدیدکنندگان خود ایدکو، در دسترس است.

یکی از رویدادهای ماه جولای یک رویداد صبحگاهی بود که توسط Ideco Biometrics و IDEMIA برگزار شد. این رویداد تعدادی هدف داشت، یکی نشان دادن محصولات MorphoWave SP و XP از IDEMIA – نسخه های میان رده پایانه های اثر انگشت بدون لمس MorphoWave. دیگران قرار بود در مورد شرکت ها و حوزه های تمرکز فعلی آنها صحبت کنند.

منبع: https://www.securitysa.com/17121R

نوشته اندرو سلدون

• حفاظت از پایانه های بیومتریک از نظر حفاظت از دستکاری بدون نرم افزار اضافی نیز موجود است. یکی دیگر از پیشرفت های خود اجازه کنترل چند درب را می دهد، به طوری که همه درها را می توان در مواقع اضطراری باز کرد و خوانندگان IDEMIA رنگ خاصی را برای هدایت مردم به سمت ایمنی نمایش می دهند.

او می گوید در حالی که کووید یک تقویت کننده برای دستگاه های بیومتریک بدون تماس بود، اکنون که محدودیت ها برداشته شده است، فروش همچنان در حال افزایش است. علاوه بر این، فروش بیومتریک تماسی نیز در حال افزایش است.

Wouter Du Toit (چپ) و Marius Coetzee (راست).

• گزارش مدیریت نیز از طریق MorphoManager بر روی تمام محصولات خود در دسترس است، اما Ideco به گزارش های داخلی پلتفرم اضافه کرده است.

Du Toit همچنین برای تمرکز بر مسائل زنجیره تامین که جهان در حال حاضر با آن مواجه است، مدتی طول کشید. پس از تأخیر طولانی در تامین قطعات، هر شرکتی مجبور به یافتن راهی برای رفع کمبودها شده است. IDEMIA با ایجاد یک تیم کاری متمرکز بر اطمینان از قابل اعتماد بودن منابع و تطبیق برخی از محصولات برای ترکیب اجزای جدید پس از آزمایش و تأیید توسط شرکت، به این موضوع پرداخته است. او می‌گوید که از سپتامبر امسال، این شرکت می‌تواند در دسترس بودن محصولات را با دقت پیش‌بینی کند و در سال 2023 همه چیز باید از نظر نگهداری سهام به حالت عادی بازگردد – بدون هرگونه بحران پیش‌بینی نشده.

• پیام‌رسانی در دنیای امروزی تلفن‌های هوشمند و لپ‌تاپ‌ها استاندارد به نظر می‌رسد، اما شرکت‌ها می‌توانند هنگام ورود به ساختمان، پیام‌ها را از طریق پایانه‌های بیومتریک به افراد برسانند، چه پیام انبوه برای همه کارکنان باشد، چه پیام‌های فردی به افراد به‌عنوان هویتشان. تایید شده است. به طور طبیعی، در صورت باز ماندن درها یا دستکاری دستگاه ها، پیام ها می توانند به اتاق های کنترل نیز ارسال شوند.

مارتین ملتز از ایدکو نفر بعدی بود که در مورد همکاری طولانی بین IDEMIA و Ideco صحبت کرد. او همچنین بر روی پشته ارزش ارائه شده توسط Ideco تمرکز کرد که اساساً بر روی پشته ارزش IDEMIA ساخته شده است. Ideco یک توزیع کننده اصلی برای IDEMIA است، اما بسیار بیشتر از توزیع محصولات است. همچنین مرکز تعمیرات گواهی شده برای IDEMIA است و راه حل های خود را بر اساس محصولات IDEMIA و دیگران توسعه می دهد. مسیر ورود به بازار آن از طریق یکپارچه سازها و نصب کننده ها است.