IDIS آخرین نسل دوربین های PTZ 6 و 8 مگاپیکسلی را منتشر کرد – شماره 4 2022


IDIS آخرین نسل دوربین های 6 و 8 مگاپیکسلی PTZ را عرضه می کند

شماره 4 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

IDIS چهار دوربین جدید 8 مگاپیکسلی و 6 مگاپیکسلی PTZ را راه‌اندازی کرده است که کیفیت تصویر عالی را ارائه می‌دهند و خط تولید مورد اعتماد شرکت را که مطابق با NDAA است گسترش می‌دهند.

انتخاب جدید مدل‌های 8 مگاپیکسلی و 6 مگاپیکسلی آماده و مقاوم در برابر خرابکاری، فناوری مادون قرمز (IR) را با زوم اپتیکال قدرتمند 31 برابر، لنزهای فوکوس خودکار و 30 فریم در ثانیه ترکیب می‌کند تا پوشش وسیعی را حتی در شرایط نور کم ارائه دهد.

مدل‌های جدید که برای عملیات‌های نظارت گسترده طراحی شده‌اند، به کاربران این امکان را می‌دهند تا به سرعت رویدادهای امنیتی را تأیید کنند، با قابلیت شناسایی واضح اشیاء و تشخیص چهره‌ها در فواصل تا 300 متر برای اهداف پزشکی قانونی. صدای دو طرفه همچنین به اپراتورها این امکان را می دهد که هشدارها را از قبل پیکربندی کنند یا هشدارهای شفاهی صادر کنند. این آنها را برای نظارت بر شهر و شهر، تقاطع جاده ها، مناطق پارکینگ، امنیت محیطی، و مناطق باز در مراکز خرید، امکانات ورزشی، هتل ها، شرکت های تدارکات و انبارها ایده آل می کند.

دوربین‌ها دارای ویژگی‌هایی از جمله IDIS Smart Failover برای اطمینان از پوشش بی‌وقفه، گرمکن داخلی، کدک هوشمند IDIS برای صرفه‌جویی در پهنای باند و ذخیره‌سازی، WDR واقعی و تثبیت‌کننده الکترونیکی تصویر برای به حداقل رساندن تأثیر لرزش و لرزش هستند.

آنها همچنین مجهز به تشخیص حرکت، آلارم های دستکاری و طیف وسیعی از ویژگی های PTZ هوشمند هستند که می توانند بین موقعیت های از پیش تعیین شده حرکت کنند و در پاسخ به اشیا یا رویدادهای شناسایی شده به طور خودکار بزرگنمایی کنند.

با غلبه بر چالش‌های عملکرد PTZ تند، اپراتورها همچنین می‌توانند از کنترل‌های IDIS Smart UX استفاده کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد با حرکت در سرعت‌های مختلف و در جهات مختلف، به معنای واقعی کلمه بدون برداشتن انگشت، اشیاء متحرک را در زمان واقعی و با دقت دنبال کنند. ویژگی‌های ثبت شده و بصری عبارتند از ‘Rubberband’ و ‘Slingshot’ با استفاده از جوی استیک، و همچنین صفحه کلید و ماوس ‘Quick Controls’ برای سرعت بخشیدن و ساده کردن قابل توجه عملکرد.

مانند تمام دوربین های شبکه IDIS، PTZ های جدید نیز از اتصال ساده plug-and-play با NVR های IDIS DirectIP بهره می برند که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه در حین نصب و نگهداری می شود و با ضمانت های طولانی پشتیبانی می شود. کاربران می‌توانند مرکز IDIS بدون هزینه یا نرم‌افزار مدیریت ویدئویی (VMS) ماژولار و کلاس سازمانی IDIS Solution Suite را انتخاب کنند که بدون هزینه مجوز دائمی ارائه می‌شود، که همگی با هم ترکیب می‌شوند تا وعده IDIS مبنی بر هزینه کل مالکیت پایین را برآورده کنند.

دنیس چوی، مدیر کل خاورمیانه و آفریقا IDIS، می‌گوید: «این جدیدترین افزوده‌ها به مجموعه ما، انتخاب‌های دوربین قدرتمند و پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهند که برای پاسخگویی به طیف وسیع‌تری از برنامه‌ها، از جمله نظارت گسترده و تشخیص محیط حیاتی مأموریت طراحی شده‌اند. “از آنجایی که آنها با NDAA مطابقت دارند، آنها انتخاب ایده آلی برای سازمان هایی هستند که به دنبال رعایت بالاترین استانداردها هستند و به کاربران اطمینان از یکپارچگی زنجیره تامین کره جنوبی را می دهند.”

برای اطلاعات بیشتر به www.idisglobal.comمنبع: https://www.securitysa.com/17018R