IDIS در ISC West 2023


در ISC غرب نمایش، در حال اجرا در لاس وگاس از 28 تا 31 مارس، IDS غرفه دارای یک منطقه نظارت هوش مصنوعی همهجانبه خواهد بود. طیف جدیدی از دوربین‌های هوش مصنوعی لبه‌ای و جعبه‌های هوش مصنوعی مجهز به نرم‌افزار مدیریت ویدیو (نرم‌افزار مدیریت ویدیو) IDIS Solution Suite کلاس سازمانی را به نمایش می‌گذارد که امکان نظارت را در کنار ابزارهای تحقیق از جمله IDIS Person Match فراهم می‌کند.

این غرفه همچنین دارای مناطق راه حل سرتاسری برای کاربردهایی مانند خرده فروشی، تدارکات و آموزش خواهد بود. منطقه خرده‌فروشی دارای افزودنی جدید DV-1304 AI Box برای خرده‌فروشی است که با ابزارهای هوش مصنوعی و یک داشبورد در یک نگاه ارائه می‌شود که اطلاعات درون فروشگاه و مشتری را ارائه می‌دهد. سایر نوآوری‌های خرده‌فروشی منطبق با NDAA شامل دوربین جدید سوراخ‌دار برای خرده‌فروشی لوکس است. رمزگذار جدید HDMI/VGA، که می‌تواند سیستم‌های نقطه فروش (POS) را برای جلوگیری از ضرر و آگاهی از دامنه یکپارچه کند.

برای کاربردهای لجستیکی و انبارداری بزرگتر، IDIS دوربین 12 مگاپیکسلی Super Fisheye خود را به نمایش می گذارد که می تواند محدوده ای از جمله تا چهار جایگاه بارگیری را پوشش دهد. مینی PTZ؛ ابزارهای کاربردی متن برای ردیابی کالا. ضبط جدید لیفتراک بی سیم و گوشی های هوشمندی که می توان از آنها برای تهیه دوربین بدنه استفاده کرد.

در بخش آموزش، یک اینترکام ویدیویی جدید به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از VoIP، درها را مدیریت کنند. برای مدارس و دانشگاه های بزرگتر و امنیت محیطی، PTZ های IDIS 4K با ردیابی خودکار و IR تا فاصله 350 متری، ضبط تصویر با وضوح بالا را در تمام نورهایی که سازندگان اضافه می کنند، ارائه می دهند. آنها به لطف ذخیره داده H.265 همراه با کدک هوشمند IDIS، HD (با کیفیت بالا) را بدون هزینه های ذخیره سازی یا پهنای باند مرتبط ارائه می دهند. همچنین برای دانشگاه‌ها و مناطق مدرسه، آخرین LPR (تشخیص پلاک مجوز) آگاهی دامنه و کنترل وسیله نقلیه را ممکن می‌سازد، در حالی که مجموعه راه حل IDIS اکنون شامل پخش خودکار صوتی PA در صورت تهدید می‌شود.

بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند مجموعه‌ای از دوربین‌های جدید سازگار با NDAA، NVR و لوازم جانبی شبکه، از جمله رمزگذار هشت کاناله HD جدید DP-DE2108 برای پشتیبانی از چندین برند دوربین آنالوگ را مشاهده کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند برای پشتیبانی از اندازه برنامه و الزامات سایت، مرکز IDIS رایگان یا VMS راه حل کلاس سازمانی IDIS را ببینند.

جیسون باروز، مدیر فروش IDIS آمریکا، در تصویر، گفت: “ما طیف گسترده ای از نوآوری های فناوری را در ISC West امسال به نمایش خواهیم گذاشت، اما یک موضوع مشترک برای همه پیشنهادات جدید ما وجود دارد. آخرین راه‌حل‌های هوش مصنوعی ما برای حل چالش‌های دنیای واقعی که مشتریان ما با آن‌ها مواجه هستند، به عملی‌ترین و مؤثرترین روش طراحی شده‌اند، در حالی که به وعده IDIS مبنی بر ارزش بلندمدت واقعی عمل می‌کنند.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/idis-at-isc-west-2023/