IFSEC به دسامبر 2024 منتقل می شود


با فاصله گرفتن از تاریخ سنتی خود در ماه مه یا ژوئن، نمایشگاه سالانه IFSEC با چهار رویداد مشترک خود یعنی Facilities Show، FIREX و Safety & Health Expo در تاریخ 2 تا 4 دسامبر 2024 در ExCeL لندن برگزار می شود. این همچنین به معنای دور شدن از سه‌شنبه به پنجشنبه، به دوشنبه تا چهارشنبه برای سه روز است.

این رویدادها اکنون در کنار جوایز تعالی امنیتی و آتش نشانی که در 2 دسامبر 2024 در JW Marriot Grosvenor در پارک لین، مرکز لندن برگزار می شود، برگزار می شود. کریس ادواردز، مدیر گروه Informa Markets، صاحبان IFSEC، گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم در مورد فرصت هایی که در تاریخ دسامبر 2024 با رویدادهای صنعت هم مکان، مانند جوایز امنیتی و آتش سوزی در پارک لین، در حال حاضر، باز خواهد شد. 30 دقیقه با خط جدید الیزابت فاصله دارد. و پس از مشورت با سهامداران کلیدی در صنعت برای چندین ماه، به طور فزاینده‌ای مشخص می‌شد که تاریخ‌های جدید به مشتریان ما فضای بیشتری برای انجام تجارت در دوره‌ای که در غیر این صورت به یک دوره شلوغ‌تر از سال تبدیل می‌شد، اجازه می‌دهد.

این تاریخ‌های جدید اکنون انعطاف‌پذیری بیشتری را ارائه می‌کنند و در عین حال به ما امکان می‌دهند ارزش بیشتری را در قالب محتوا به شرکت‌کنندگان ارائه دهیم.»

در همین حال، مشارکت محتوا با Omdia، یک مشاور تحقیقات بازار، برای سال 2024 تایید شده است. برای پوشش زیرساخت هوشمند، هوش مصنوعی، 5G، اینترنت اشیا و امنیت سایبری در اتاق های گالری، دور از طبقه نمایشگاه. کریس ادواردز گفت: «ما مدت‌هاست که برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا سطح بالاتری از محتوا را برای تکمیل مقیاس و احترام بین‌المللی ارائه‌شده توسط IFSEC معرفی کنیم.

واضح است که فناوری باعث ایجاد تغییرات سریع در همه زمینه‌ها می‌شود و بازدیدکنندگان ما به یک انجمن نیاز دارند تا بیاموزند و بحث کنند که این چه معنایی برای املاک تجاری جدید و موجود خواهد داشت. Omdia بخشی از خانواده Informa است و به کیفیت و اعتماد شهرت دارد که آنها را کامل می کند زیرا ما هر ساله به دنبال این هستیم که این را به عنوان یک ثابت در دفتر خاطرات مخاطبان خود قرار دهیم.

و مارک واتسون، معاون تحقیقات Omdia گفت: “تیم تحلیلگر زیرساخت هوشمند Omdia مشتاق است با IFSEC شریک شود و هوش تجاری و رهبری فکری پیشرو را با یک برند رویداد شناخته شده بین المللی گرد هم آورد.

“اتصال امنیت فیزیکی و ساخت زنجیره تامین فناوری با نگاه به آینده و روندهای پیشرو در صنعت، ارزش بالاتری را برای همه افراد جامعه ایجاد می کند.”

بازدید کنید www.ifsecglobal.com.

عکس مارک رو; هوای خوب خارج از IFSEC در طول نمایشگاه 2022 در اوایل این ماه در اکسل.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/ifsec-move-to-december-for-2024/