IFSEC Europe رونمایی شد | امنیت حرفه ای


IFSEC International در حال گسترش نام تجاری خود برای آوردن است IFSEC اروپا به بازارهای امنیتی و آتش نشانی. این نمایش برای اولین بار از دوشنبه تا چهارشنبه، 2 تا 4 اکتبر 2023 در RAI آمستردام، در تصویر، در هلند اجرا خواهد شد.

صاحبان IFSEC اطلاعات می گویند در حالی که IFSEC International در لندن به عنوان رویداد نمایشی باقی خواهد ماند، IFSEC Europe برند را در قاره گسترش خواهد داد و بر رویارویی با چالش های پیش روی این بخش و ایجاد محیطی جذاب که در آن متخصصان می توانند راه حل هایی را برای کمک به ارائه پروژه های خود کشف کنند، تمرکز خواهد کرد. این رویداد بستری را برای شرکت‌کنندگان، غرفه‌داران و سخنرانان فراهم می‌کند تا یک گفت‌وگوی متمرکز امنیتی اروپایی ایجاد کنند و به چالش‌های کلیدی که یکی از مرتبط‌ترین و متنوع‌ترین بازارهای جهان با آن مواجه است، بپردازند.

IFSEC Europe فرصتی برای تولید سرنخ، گسترش شبکه کسب و کار شما و به نمایش گذاشتن آخرین فناوری شما در بازار بزرگ امنیتی و آتش نشانی است.

چرا نمایشگاه؟

IFSEC Europe بازارهای اروپایی گسترده تر را در سراسر زنجیره تامین هدف قرار می دهد – کاربران نهایی، نصب کنندگان، یکپارچه سازان سیستم، مشاوران و توزیع کنندگان. کسب و کارهای امنیتی و آتش نشانی را برای به حداکثر رساندن فرصت خود برای نمایش آخرین نوآوری ها در زمینه امنیت، حفاظت از آتش و ساختمان های هوشمند فراهم می کند.

از IFSEC اروپا چه انتظاری داریم؟

Gerry Dunphy، مدیر رویداد IFSEC International گفت: «IFSEC Europe برند IFSEC را به بازاری پر جنب و جوش گسترش خواهد داد تا به موازات و تکمیل کننده IFSEC International مستقر در لندن باشد، که رویداد محوری IFSEC باقی خواهد ماند. این یک مرکز بسیار مورد نیاز برای صنعت امنیت اروپا فراهم می کند و یک نقطه ورود جدید برای بازار اروپا برای شرکت های مستقر در بریتانیا ایجاد می کند که قبلاً در IFSEC International حضور دارند.

آمستردام در مرکز قرار دارد و به راحتی قابل دسترسی است و آن را به مکانی ایده آل برای یک رویداد امنیتی پاناروپایی تبدیل می کند. علاوه بر این، این شهر زیبا، پویا و هیجان انگیز است، بنابراین مایه خوشحالی است که در نهایت یک رویداد بزرگ را در آنجا اعلام کنیم.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/ifsec-europe-unveiled/