Immix با Ajax ادغام می شود | امنیت حرفه ای


نرم افزار Immix اکنون با آژاکس سیستم های امنیتی. محصولات آژاکس اکنون برای پلتفرم های IMMIX CS و GF در دسترس هستند. کاربران Immix مانند اتاق های کنترل و مراکز دریافت زنگ هشدار (ARC) اکنون می توانند اعلان های فوری را از دستگاه های Ajax دریافت کنند. نرم افزار نظارت Immix از دریافت آلارم سیستم های Ajax از طریق مترجم Ajax پشتیبانی می کند.

به طور خلاصه، Ajax Translator یک برنامه برای برقراری ارتباط بین سیستم های Ajax و نرم افزار نظارت شخص ثالث است. Ajax Translator که به عنوان یک پیوند اتصال بین هاب و یک ایستگاه نظارتی مرکزی (CMS) عمل می کند، اعلان های دریافتی از هاب را به پروتکل رویداد پشتیبانی شده توسط نرم افزار CMS تبدیل می کند.

کریس براون، مدیر عامل Immix می‌گوید: «مشتریان ما نیاز به راه‌حل‌های مدولار و انعطاف‌پذیر را ابراز کرده‌اند و ما متعهد به همکاری با شرکت‌های نوآوری هستیم که می‌توانند این کار را انجام دهند. سیستم‌های آژاکس طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌ها را دارد که ادغام مستقیم ما را با سیستم‌های تشخیص مزاحم و هشدار گسترش می‌دهد.

و سام گریفیث، مدیر فنی بریتانیا در آژاکس، می‌گوید: «Ajax Systems وارد یک مشارکت جهانی با Immix می‌شود و فناوری‌های امنیتی، تشخیص آتش‌سوزی، جلوگیری از نشت آب، اتوماسیون، دوربین‌های مداربسته و نظارت بر فناوری‌های برنده جایزه Ajax را برای نصب‌کنندگان ARC یکپارچه‌کننده بین‌المللی ما باز می‌کند. و کاربران از طریق پلتفرم Immix. ما خوشحالیم که راه حل های خود را به بازارهای جدید معرفی می کنیم، درآمد مکرر را برای همه شرکای درگیر افزایش می دهیم و به ایجاد روابط پایدار با مشتریان کمک می کنیم که به یک پایگاه مشتری وفادار تبدیل می شوند. ما مشتاق سرمایه گذاری در فناوری های هوشمند و یکپارچه هستیم.»

بازدید کنید: https://ajax.systems/blog/immix-software-integration/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/immix-integrates-with-ajax/